jak to odlaczyc

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

domel631
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt gru 31, 2010 16:48

jak to odlaczyc

Post autor: domel631 » czw sty 13, 2011 14:50

witam od pewnego czasu dziwne rzeczy dzieja sie z moim mk3 a mianowicie niekiedy jadac autem gasnie mi ono ale w taki sposob ze odłacza mi caly prad w samochodzie dodam ze nowy akumulator zostawiony na noc sie rozladowuje, niekiedy gdy wlaczam centralny zamek aby zamknąć auto kierunki swieca caly czas i musze odlaczyc aku. dodam ze poprzedni wlasciciel zamontowal jakies swoje zabezpieczenia czyli odciecie zapłonu musze wcisnac guzik zeby prad doszedl do deski rozdzielczej . chcial bym sie dowiedziec jak ja moge to usunac(o ile moge samemu)gdzie sie to rozlacza itd bo wydaje mi sie ze to jest najbardziej pradwopodobnym problemem
dzieki z góry



evil666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 22:57
Lokalizacja: Racibórz/Opole

jak to odlaczyc

Post autor: evil666 » czw sty 13, 2011 22:17

najprostsze idź przewodem do źródła :) pewnie do skrzynki bezpieczników podłączone, dziwne zabezpieczenie :goof: ogólnie mógł sobie alarm założyć i alarm takową funkcję posiada.

Jak dojdziesz do źródła jestem ciekaw czy to jest zrobione na przekaźniku...



domel631
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt gru 31, 2010 16:48

jak to odlaczyc

Post autor: domel631 » ndz sty 16, 2011 00:19

sprawdzilem to i ida od tego cholerstwa kable dziwnie wychodzi kilka kabli i jeden idzie na jakis przelocznik pod bezpiecznikami ktory po przelaczeniu odcina caly prad a 2 kabel idzie do skrzyni bezpiecznikow i na koncu lacza sie tam jakies 3 i wchodza do skrzyni sa jeszcze jakies 2 inne kable i tez kazdy idzie w inna strone he



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości