Drzwi, Centralny, Szyby - problem.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

klimas20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: pn sty 10, 2011 19:51
Lokalizacja: Biala Piska

Drzwi, Centralny, Szyby - problem.

Post autor: klimas20 » pn sty 10, 2011 20:11

Witam,
Mam problem, otoz w moim golfie (VW Golf GT 1,8 94') od strony kierowcy nie dzialaja drzwi tzn, centralny nie dziala w obu drzwiach( nie moge otworzyc wogole ), szyba sie nie zamyka no i autoalarm nie dziala - jakby cala elektryka w drzwiach padla ;/. Nie wiem czym moze byc to spowodowane. Prosilbym o jakies podpowiedzi. Dodam jeszcze ze akumulator sie rozladowal ale podlaczalem od szwagra naladowany i dalej nic sie nei dzieje. Podejrzewam ze mogl moze spalic sie bezpiecznik od alarmu (lecz nie mam jak sprawdzic bo nie wiem gdzie on jest). Czy ten bezpiecznik moze byc tez przyczyna ze centralny nie dziala?

Z gory thx



Mati44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pt mar 27, 2009 21:14
Kontakt:

Drzwi, Centralny, Szyby - problem.

Post autor: Mati44 » pn sty 10, 2011 21:42

Sprawdz wszystkie bezpieczniki w skrzynce bezpieczników jak będą ok to sprawdź przewody w tych przelotkach gumowych drzwi czy nie są poprzecinane i czy izolacja jest ok
PozdraVWiam



klimas20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: pn sty 10, 2011 19:51
Lokalizacja: Biala Piska

Re: Drzwi, Centralny, Szyby - problem.

Post autor: klimas20 » pn sty 10, 2011 21:52

Moze to i w tym problem ale jak ja to sprawdze skoro nie moge otworzyc drzwi ?! Cale lewe drzwi nie reaguja na nic. Pali sie tylko podswietlanie przyciskow do szyb. Ale na kluczyk niema zadnej reakcji i nie moge otworzyc drzwi. Moze macie jakies pomysly jak otworzyc drzwi?



Mati44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pt mar 27, 2009 21:14
Kontakt:

Drzwi, Centralny, Szyby - problem.

Post autor: Mati44 » pn sty 10, 2011 22:42

A kluczykiem też nie da rady



klimas20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: pn sty 10, 2011 19:51
Lokalizacja: Biala Piska

Drzwi, Centralny, Szyby - problem.

Post autor: klimas20 » wt sty 11, 2011 09:10

Kluczykiem tez nie da rady. Jak pisalem wczesniej, zadnej reakcji. Kluczyk wsadzam, przekrecam i nic.
prosze o pomoc....



klimas20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: pn sty 10, 2011 19:51
Lokalizacja: Biala Piska

Drzwi, Centralny, Szyby - problem.

Post autor: klimas20 » wt sty 11, 2011 10:29

A czy moze byc tak ,ze powodem moze byc zdeaktywowany alarm? czytalem troche i znalazlem ze jak sie posiada autoalarm to podczas wyjmowania/wsadzania alarmu nalezy go wylaczac/wlaczac. Moze gdzies jest ukryty przycisk aktywujacy alarm?(tylko nie mam pojecia gdzie). Caly problem zaczal sie wlasnie gdy wyjalem aku do ladaowania(rozladowal sie).
Prosze o opinie na ten temat.



Mati44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pt mar 27, 2009 21:14
Kontakt:

Drzwi, Centralny, Szyby - problem.

Post autor: Mati44 » wt sty 11, 2011 10:36

Jedyne co mi w takiej sytuacji przychodzi do głowy to jakoś zdjąć boczek z drzwi lecz wiadomo jak są zamknięte to niekoniecznie się to uda nie wiem czy dobrze rozumiem te drzwi są zamknięte tak jakbyś zamknął je kluczykiem czy są odblokowane ale nie działa klamka w środku i na zewnątrz a tym rygiel-kim od środka też nie da rady wydaje mi się że już kiedyś był taki temat jak otworzyć drzwi w takiej sytuacji



klimas20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: pn sty 10, 2011 19:51
Lokalizacja: Biala Piska

Re: Drzwi, Centralny, Szyby - problem.

Post autor: klimas20 » wt sty 11, 2011 13:31

Tak jak napisales, klamka od srodka i zewnatrz nie dziala. A ten "pstryczek" od blokowania jest wyciagniety.



Mati44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pt mar 27, 2009 21:14
Kontakt:

Re: Drzwi, Centralny, Szyby - problem.

Post autor: Mati44 » wt sty 11, 2011 14:56

A więc wygląda to trochę na uszkodzony zamek ale byłby to dziwny zbieg okoliczności nie wiem co ci doradzić popróbuj trochę tym pstyczkiem zamknąć otworzyć tak parę razy morze się otworzą a jak nie to morze jeszcze ktoś na jakiś pomysł wpadnie



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości