pytanie o podświetlenie wnętrza?

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Greeqo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: wt mar 20, 2007 10:40
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

pytanie o podświetlenie wnętrza?

Post autor: Greeqo » śr gru 29, 2010 23:53

Witam Panowie i Panie, przekopałem internet i z tego co wiem jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, aby takie cuś założyć do golfa, otóż już mówię o co mi chodzi, a więc miałem przez jakiś czas drugie auto seata cordobę FL coupe z roku 2002, elektryka praktycznie taka sama, ale co mi się spodobało to, iż ponieważ wsiadał do auta, przekręcam kluczyk na zapłon, a tutaj odpala się wszystko, podświetlenie wszystkiego licznika, wszelkich przycisków itp, wszystko tak jak byśmy włączyli światła postojowe lub mijania, a w golfie czegoś takiego nie ma, a więc tak myślę i kombinuję co by tu, aby też tak było, przecież to wystarczy podać minus ze stacyjki na przełącznik świateł, ale co bardziej chodzi mi po głowie to to, że fajnie by było, otwierasz drzwi auta a tutaj wszystko się odpala pełne podświetlenie, tj w najnowszych hondach paskach, audi bmw itp... co wy na to? :)


[URL=https://matchnow.info]Beautiful Girls in your town[/URL]

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

pytanie o podświetlenie wnętrza?

Post autor: Qto » czw gru 30, 2010 14:57

Grzechu_Sc pisze:otwierasz drzwi auta a tutaj wszystko się odpala pełne podświetlenie, tj w najnowszych hondach paskach, audi bmw itp... co wy na to? :)
jesteś pewien że tak jest w np nowych Passkach ??
moim zdaniem obecnie producenci robią tak żeby te rzeczy nie były w ogóle podświetlane podczas jazdy w dzień...montuje się światła do jazdy dziennej i tylko one świecą aby oszczędzać elementy podświetlenia. Niemało już było przypadków na forum że w mk4 wypaliły się diody czy to w zegarach czy w panelu Climatronica...
Jak dla mnie działanie takie jak w Seacie (wątpię że to oryginalne rozwiązanie) jest zbędnym bajerem...ale jak chcesz to kombinuj, zrobienie tego nie będzie trudne



Awatar użytkownika
Greeqo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: wt mar 20, 2007 10:40
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

pytanie o podświetlenie wnętrza?

Post autor: Greeqo » czw gru 30, 2010 15:55

Oryginalne, oryginalne, to z ciekawości patrzyłem na inne seaty i wszystkie tak mają FL, powiem Ci szczerze że jak dla mnie fajna sprawa, nie którym może się nie podobać, no ale każdy ma swoje gusta, a żarówki i diody są po to by je wymieniać :) może nie w najnowszych paskach ale widziałem w nie których autach właśnie jak ludzie wsiadają do aut, otwierają drzwi a tutaj wszystko się zapala, dla mnie to fajnie i przyjemnie wygląda, można sobie ściemnić żeby nie było dużego zużycia energii itp. będę kombinował :)


[URL=https://matchnow.info]Beautiful Girls in your town[/URL]

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

pytanie o podświetlenie wnętrza?

Post autor: Qto » czw gru 30, 2010 16:11

Grzechu_Sc pisze:będę kombinował
dużo roboty z tym nie będzie, ale jak pojawi się problem to pisz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości