Nie "psika" spryskiwacz

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pacos
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: sob kwie 12, 2008 16:24
Lokalizacja: Kielce

Nie "psika" spryskiwacz

Post autor: pacos » pn gru 20, 2010 21:04

Sprawa ma sie tak, że jadąc jakies 4-5 dni temu psikałem na szybę przednia aby ją oczyścic, podczas tego psikania płynu leciało coraz mniej az w koncu nie lecialo nic, potem psiknalem na tylną i tez chwile poleciało i coraz mniej. Potem nie leciało już nic, byłem pewien że plyn sie skonczyl (potem w garazu dolewalem, sporo weszlo wiec mozliwe ze sie skonczyl), potem po nalaniu nie było okazji juz psikać bo nastały mrozy kolo -20 stopni i bylem pewien ze zamarzlo bo w dwoch pozostalych autach w domu tez zamarzly.
I dzis kiedy nastala odwilz, ja chce psikac a tu nic nie leci.. posluchalem i nie slychac nawet zeby pompka chodzila, po prostu biore manetke do siebie i zero reakcji ani zadnych odglosow oprocz nastajacych po tym wycieraczek.

I teraz tu pytanie do Was, co sie moglo stac? zamarzniete juz nie jest nic bo jest za cieplo, plyn jest i byl wczesniejszy tez zimowy, wtedy co sie skonczyl to wszystko psikalo do czasu takze pompka chodzila a dzis juz zadnego odglosu nie slychac takze sie zastanawiam.

Co o tym myslicie? co sie moglo stac?



Awatar użytkownika
Edition's
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: pt paź 05, 2007 09:41
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Nie "psika" spryskiwacz

Post autor: Edition's » pn gru 20, 2010 21:12

Sprawdź czy jest prąd na wtyczce przy silniczku. Jeśli jest to silniczek trafiło.



Awatar użytkownika
juro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 15:32
Lokalizacja: Żębocin, KrakóVW
Kontakt:

Nie "psika" spryskiwacz

Post autor: juro » pn gru 20, 2010 21:17

Na 99% procent pompka do wymiany.



Awatar użytkownika
nkt29
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 135
Rejestracja: sob cze 28, 2008 02:24
Lokalizacja: skoczow

Nie "psika" spryskiwacz

Post autor: nkt29 » pn gru 20, 2010 21:18

Jeśli chodzi o zakup pompki to w dziale "sprzedam części" widziałem u kogoś z częściami do mk3. Jak dobrze pamiętam to chciał za nią chyba 10 zeta.


Obrazek

DejaVu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 14:56
Lokalizacja: Ełk

Nie "psika" spryskiwacz

Post autor: DejaVu » śr gru 22, 2010 06:15

Płyn zimowy,ale i tak przymarzają dysze, i można spalić pompkę-ja do płynu dolewam denaturatu , i nic mi nie zamarza,trochę śmierdzi ale jest ok.


Seat Mii 1.O CHYA

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości