dziwnie zachowysujaca sie szyba przednia

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

sebus_777
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 09:25
Lokalizacja: forum

dziwnie zachowysujaca sie szyba przednia

Post autor: sebus_777 » wt gru 07, 2010 17:31

Dzis popoludniu zaczela mi sie dziwnie zachowywac przednia szyba elektr od kierowcy... gdy chcialem odsunac szybe silnik zgasl a szyba sie nie odsunela. Probowalem dalej odsunac ale nie chciala ani drgnac. po przekreceniu kluczyka odsunie sie na dol ale nie da rady silnik jej zasunac trzeba jej pomoc tak jakby za malo pradu dostaje silniczek a z lacznika gumowego miedzy buda a drzwiami dziwnie buczy. Chwile wcisne przycisk do zasuwania szyby i slychac buczenie ale szyba sama nie da rady sie zasunac a pozniej juz nic nie slychac trzeba przekrecic od nowa kluczyk i znowu zasunac kawalek z pomoca reki. dziwne jest to ze silnik mi gasnie po wlaczeniu przycisku :-). dzis rano przetarl mi sie kabel od pompki centralnego w tej gumie laczacej i zrobilem to i centralny dziala. zauwazylem tez ze nie domknie ani nie odsunie mi szyby ani szybra przez dluzsze przytrzymanie kluczyka w zamku. co to moze byc?? jakies zwarcie czy moze cos z kablem ktory odpowiada za domykanie "z kluczyka"?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

dziwnie zachowysujaca sie szyba przednia

Post autor: Paweł Marek » wt gru 07, 2010 18:56

może być jakieś zwarcie w module tej szyby albo w kablach albo tylko zwikłana linka szyby i silnik gaśnie z powodu chwilowego spadku napięcia. Spróbuj odkręcić wtyk wiązki tych drzwi, i próbuj zamykać szyby i dach z kluczyka w drzwiach pasażera.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

sebus_777
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 09:25
Lokalizacja: forum

Re: dziwnie zachowysujaca sie szyba przednia

Post autor: sebus_777 » wt gru 07, 2010 19:33

Paweł Marek pisze:może być jakieś zwarcie w module tej szyby albo w kablach albo tylko zwikłana linka szyby i silnik gaśnie z powodu chwilowego spadku napięcia. Spróbuj odkręcić wtyk wiązki tych drzwi, i próbuj zamykać szyby i dach z kluczyka w drzwiach pasażera.
w drzwiach pasarzera nie mam wogole zamka.. mam czysta klamke.. poradzce cos.. kable po oblukaniu wygladaja cale



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości