Elektryczne lusterka (instalacja)

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

nosboR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt lut 13, 2009 11:24
Lokalizacja: Stalowa Wola

Elektryczne lusterka (instalacja)

Post autor: nosboR » sob lis 27, 2010 15:57

Naszło mnie na zmianę lusterek manualnych na elektryczne. Zakupiłem lusterka oraz przełącznik do ustawiania. Posiadam też jedną wiązkę w drzwi i tutaj pytanie. Zauważyłem że w tej okrągłej kostce w drzwiach wychodzi ze środka samochodu więcej pinów niż jest w tej kostce w drzwiach. Czy to możliwe że instalacja jest przygotowana pod elektr. lusterka i wystarczy tylko dokupić odpowiednią wiązkę w drzwi ??



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Elektryczne lusterka (instalacja)

Post autor: Paweł Marek » sob lis 27, 2010 17:54

jest możliwe http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... c4a7e.html" onclick="window.open(this.href);return false; pierwszy rządek na fotce po lewej od lusterek jest to sobie sprawdź, ostatni rządek po przeciwnej stronie jest od centrala - ten będziesz miał zajęty jeśli masz central


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

nosboR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt lut 13, 2009 11:24
Lokalizacja: Stalowa Wola

Elektryczne lusterka (instalacja)

Post autor: nosboR » sob lis 27, 2010 18:38

właśnie sprawdzałem i ten rządek jest...więc wielkie podziękowania. zabieram się za przeniesienie konektorków wraz z wiązką od lusterek



nosboR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt lut 13, 2009 11:24
Lokalizacja: Stalowa Wola

Elektryczne lusterka (instalacja)

Post autor: nosboR » sob lis 27, 2010 18:44

a jeszcze jedno pytanie. brązowy kabelek od instalacji lusterek mogę połączyć z brązowym od kostki przełącznika szyb ? od tej kostki wychodzą dwa brązowe jeden z numerem 6 a drugi 4. Chodzi mi przede wszystkim o numer 6 bo on kiedyś mi się przetarł i jest połączony kostką więc tylko bym go tam wpiął.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Elektryczne lusterka (instalacja)

Post autor: Paweł Marek » sob lis 27, 2010 19:34

nosboR, lepiej nie, do najgrubszego brązowego jaki znajdziesz. Już teraz nie pamiętam ale dobrze że pytasz, bo w tym rządku styków od lusterek np z prawej strony niema masy - idzie inną wtyczką, a po lewej nie bardzo pamiętam.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości