Kostka przy wtryskiwaczach.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
POLUX888
Forum Master
Forum Master
Posty: 1007
Rejestracja: czw lis 25, 2010 12:42
Lokalizacja: Zgorzelec

Kostka przy wtryskiwaczach.

Post autor: POLUX888 » pt lis 26, 2010 12:59

Witam wszystkich!!!!I przepraszam za swoją gafe. Mam Golfa 3 GTI 2.0 benzyna.Ostatnimi czasy autko zaczęło się zatrzymywać podczas jazdy tzn obroty drastycznie opadły,a tylne koła miałem wrażenie jakby hamowały.Po wypięciu wyżej wymienionej kostki auto odpalało za 2 -3 razem .Po przejechaniu kilku kilometrów powtórka z rozrywki.Co to może być kostka czy cała wiązka?????????Proszę o pomoc.
Ostatnio zmieniony sob lis 27, 2010 12:44 przez POLUX888, łącznie zmieniany 1 raz.


Festina lente!!
moja Lalunia:P
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=440963" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam lampy Hella Black do MK3 ,

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Kostka przy wtryskiwaczach.

Post autor: Paweł Marek » pt lis 26, 2010 20:03

nie rozumiem, jak odpiąłeś wtyczkę od listwy wtryskowej to jak mogło zapalić? Chyba że piszesz o wtyczce wtryskiwacza rozruchowego? Na końcu listwy wtryskowej po stronie kierowcy? Czy wypinałeś i podpinałeś i wtedy odpalał, to może trzeba przeczyścić tylko wtyczkę. Albo po prostu przez czas na zabawę z kostką wychładza się czujnik halla i wówczas zapala co świadczy o jego uszkodzeniu. Przynajmniej musisz wiedzieć czy jest iskra jak nie chce zapalić


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
POLUX888
Forum Master
Forum Master
Posty: 1007
Rejestracja: czw lis 25, 2010 12:42
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Kostka przy wtryskiwaczach.

Post autor: POLUX888 » sob lis 27, 2010 12:27

Paweł Marek pisze: Czy wypinałeś i podpinałeś i wtedy odpalał, to może trzeba przeczyścić tylko wtyczkę. Albo po prostu przez czas na zabawę z kostką wychładza się czujnik halla i wówczas zapala co świadczy o jego uszkodzeniu. Przynajmniej musisz wiedzieć czy jest iskra jak nie chce zapalić
Po odpięciu i podpięciu odpalał a iskra jest.Kostka była czyszczona i spryskana WD40 i nie pomogło.


Festina lente!!
moja Lalunia:P
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=440963" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam lampy Hella Black do MK3 ,

Awatar użytkownika
POLUX888
Forum Master
Forum Master
Posty: 1007
Rejestracja: czw lis 25, 2010 12:42
Lokalizacja: Zgorzelec

Kostka przy wtryskiwaczach.

Post autor: POLUX888 » sob gru 04, 2010 20:24

Witam!!!!
Cały układ zapłonowy ,cewka, świece , paluch,kable są nowe więc to nie ma związku.Ja podejrzewam , że poprzedni właściciel "znawca mechaniki i elektryki a także zapalony audiofil idi..." namieszał w układach elektrycznych i teraz wychodzą babole.Tylko dokładnie nie wiem co to może być??????Samochód sprzedany w lipcu 2011 a wina była pompy paliwa
(chińskie g.... ktos zalozyl' Temat już nieaktualny.


Festina lente!!
moja Lalunia:P
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=440963" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam lampy Hella Black do MK3 ,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości