Jak włączyć tempomat i parę innych

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kefas111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw lis 05, 2009 21:54
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Jak włączyć tempomat i parę innych

Post autor: Kefas111 » wt lis 23, 2010 15:56

Witam nie dawno kupiłem golfa 2 gti kiedyś został sprowadzony z USA. Mam kilka pytań związanych z komputerem który posiada.
Pytanie pierwsze. Jak włancza się tempomat. Albo jak w inny sposób można zobaczyć czy działa.

Pytanie drugie. Komputer wiadomo wskazuje wszystkie opcje inaczej niż wersje europejskie. Jak zmienię cały licznik na taki europejski to będzie wskazywał wszystko normalnie w kilometrach i stopniach Celsiusza itd ?

Pytanie trzecie. Nie pokazuje mi temperatury powietrza chciałem wiedzieć gdzie znajduje się ten czujnik i czy jest łatwo dostępny.

Pytanie czwarte. Szukałem naklejki z numerami kodami wyposażenia Wiem że w wersjach europejskich była w bagażniku w poprzednim golfie miałem ją tam a tu nie mam. Może ktoś zdarł albo jest gdzieś indziej.

Mam jeszcze sporo innych pytani ale to innym razem Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Kefas111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw lis 05, 2009 21:54
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Re: Jak włączyć tempomat i parę innych

Post autor: Kefas111 » śr lis 24, 2010 13:40

Widzę że chyba nikt nie może mi pomóc :(



wolek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: śr mar 12, 2008 17:31
Lokalizacja: Koluszki

Jak włączyć tempomat i parę innych

Post autor: wolek » śr lis 24, 2010 23:15

2 jak zmienisz licznik na europejski to bedzie wskazywal po europejsku:)
3 temperatury powietrza ale gdzie?
4 sprobuj spisac vin i wprowadzic do jakiegos programu w necie powinno ci wyswietlic z jakim wyp.wyszla



Awatar użytkownika
adi088
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 517
Rejestracja: wt gru 16, 2008 21:08
Lokalizacja: Turzyn SCZ
Kontakt:

Jak włączyć tempomat i parę innych

Post autor: adi088 » czw lis 25, 2010 20:03

temperatura powietrza?? chodzi ci o temperaturę na zewnątrz?? pod zderzakiem na lewym błotniku jest czujnik kolo zaczepu zderzaka
na inne pytania nie jestem na 100 pewny wiec wole nie pisac


golf II GT 1.8RP 89r na części http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=606042
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=252373

Awatar użytkownika
Kefas111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw lis 05, 2009 21:54
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Jak włączyć tempomat i parę innych

Post autor: Kefas111 » czw lis 25, 2010 20:14

wolek, Chodzi mi o temperaturę jaką pokazuje na zewnątrz. Komputer pokazuje cały czas -40 stopni więc pewnie czujnik jest popsuty. Znajomy mówił mi że znajduje się gdzieś w lewym nadkolu chyba. Więc jutro go poszukam. A jeśli chodzi o numer vin to nie powie mi z jakim wyposażeniem auto wyszło z fabryki tylko rok produkcji rodzaj auta i gdzie zostało wyprodukowane dla przykładu moje autko złożono w Westmoreland „USA”.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości