Duzy problem z oswietleniem.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
borys123321
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: śr sty 23, 2008 23:25
Lokalizacja: Luban

Duzy problem z oswietleniem.

Post autor: borys123321 » śr lis 17, 2010 23:47

Witam mam mega problem z oświetleniem a mianowicie po kolei
1. Nie działa światło w bagażniku z tego co szukałem na forum to na 99% mikrowyłącznik jest możliwość aby było to coś innego ?
2. Drzwi pasażera nie zapalają oświetlenia wnętrza ani koperty występuje tam tylko mikrowyłacznik czy tez ,,dioda'' ?
3. Lampki w osłonach przeciw słonecznych raz działają, raz nie, to samo z włączeniem ręcznie oświetlenia wnętrza i nie wiem naprawdę od czego to zależy .
4. Gdy otwieram auto centralnym zamkiem z pilota kierunkowskazy zawsze mrugają dwa razy, lecz przy zamykaniu bardzo rzadko kierunkowskazy zamrugają raz co to oznacza ? Jakie są funkcje i jak nie włączyć alarmu oryginalnego ? Szukałem informacji na ten temat i wszytko wiem ze mikrowyłaczniki lecz zastanawiają mnie pozostałe dziwne objawy na które już nie znalazłem odpowiedzi.



Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

Duzy problem z oswietleniem.

Post autor: martinezz123 » czw lis 18, 2010 00:12

zamek ryglujący klapy tylnej do wymiany !!
zamek pasażera do wymiany !!
co do alarmu to takie objawy mogą być własnie przez ten mikrostyk w drzwiach pasażera jak zamkniesz pilotem to i kierunki nie migną pewnie też nie załączy się dioda w drzwiach to spróbuj jeszcze raz nacisnąć i aż do skutku jak wreszcie sie uzbroi i zacznie migać kontrolka i mrugną kierunki to na bank mikrostyk


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

brynol
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 949
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 22:45
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Duzy problem z oswietleniem.

Post autor: brynol » czw lis 18, 2010 00:18

borys123321 pisze:1. Nie działa światło w bagażniku z tego co szukałem na forum to na 99% mikrowyłącznik jest możliwość aby było to coś innego ?
w zamku bagaznika jes.
tzn jesli o mk3 mowimy, bo nie napisales.
spradz czy dochodzi napiecie do wtyczki, to sporo wyjasni.
borys123321 pisze:2. Drzwi pasażera nie zapalają oświetlenia wnętrza ani koperty występuje tam tylko mikrowyłacznik czy tez ,,dioda'' ?
w drzwiach jest wylacznik, cos jak w lodowkach starych dziala.
jesli mowa o mk3.
borys123321 pisze:3. Lampki w osłonach przeciw słonecznych raz działają, raz nie, to samo z włączeniem ręcznie oświetlenia wnętrza i nie wiem naprawdę od czego to zależy .
moze wlacznik padniety, ale jak masz oswietlenie to chyba mowa o mk4 lub mk5
borys123321 pisze:4. Gdy otwieram auto centralnym zamkiem z pilota kierunkowskazy zawsze mrugają dwa razy, lecz przy zamykaniu bardzo rzadko kierunkowskazy zamrugają raz co to oznacza ? Jakie są funkcje i jak nie włączyć alarmu oryginalnego ? Szukałem informacji na ten temat i wszytko wiem ze mikrowyłaczniki lecz zastanawiają mnie pozostałe dziwne objawy na które już nie znalazłem odpowiedzi.
w mk4 byl bodajze problem z mikrowylacznikiem centralnego zamka.


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/313741.html][img]http://images.spritmonitor.de/313741.png[/img][/url]

Mój Mk3 :P
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246130

Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

Re: Duzy problem z oswietleniem.

Post autor: martinezz123 » czw lis 18, 2010 00:28

brynol pisze:
borys123321 pisze:1. Nie działa światło w bagażniku z tego co szukałem na forum to na 99% mikrowyłącznik jest możliwość aby było to coś innego ?
w zamku bagaznika jes.
tzn jesli o mk3 mowimy, bo nie napisales.
spradz czy dochodzi napiecie do wtyczki, to sporo wyjasni.
borys123321 pisze:2. Drzwi pasażera nie zapalają oświetlenia wnętrza ani koperty występuje tam tylko mikrowyłacznik czy tez ,,dioda'' ?
w drzwiach jest wylacznik, cos jak w lodowkach starych dziala.
jesli mowa o mk3.
borys123321 pisze:3. Lampki w osłonach przeciw słonecznych raz działają, raz nie, to samo z włączeniem ręcznie oświetlenia wnętrza i nie wiem naprawdę od czego to zależy .
moze wlacznik padniety, ale jak masz oswietlenie to chyba mowa o mk4 lub mk5
borys123321 pisze:4. Gdy otwieram auto centralnym zamkiem z pilota kierunkowskazy zawsze mrugają dwa razy, lecz przy zamykaniu bardzo rzadko kierunkowskazy zamrugają raz co to oznacza ? Jakie są funkcje i jak nie włączyć alarmu oryginalnego ? Szukałem informacji na ten temat i wszytko wiem ze mikrowyłaczniki lecz zastanawiają mnie pozostałe dziwne objawy na które już nie znalazłem odpowiedzi.
w mk4 byl bodajze problem z mikrowylacznikiem centralnego zamka.


mowa jest o MK4 bynajmniej w takim dziale napisał kolega :hmm: :D


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

Awatar użytkownika
borys123321
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: śr sty 23, 2008 23:25
Lokalizacja: Luban

Duzy problem z oswietleniem.

Post autor: borys123321 » czw lis 18, 2010 21:03

oczywiście mowa o mk4



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości