same otwierają mi się szyby i drzwi

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

DariuszK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: pt maja 16, 2008 18:51
Lokalizacja: Włocławek

same otwierają mi się szyby i drzwi

Post autor: DariuszK » wt lis 16, 2010 22:13

jak w temacie, zamkne autko i po jakiejs chwili szyby jadą same w dół i zamki sie otwieraja, odlaczylem lewy zamek, pomyslalem ze to jego wina bo tylko z niego z kluczyka mozna otworzyć wszystkie szyby, jednak pomoglo na chwilę, znowu to samo, co moze byc nie tak?



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

same otwierają mi się szyby i drzwi

Post autor: bongo » wt lis 16, 2010 22:49

Moduł komfortu?
Trza zvagować :bajer:



kornat
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: sob kwie 03, 2010 17:29
Lokalizacja: Podkarpacie

same otwierają mi się szyby i drzwi

Post autor: kornat » ndz cze 05, 2011 12:08

Ja mam taki problem, że miałem włam do samochodu. Przez to uszkodzili mi wkładkę/bebenek zamka a jeszcze wcześniej padł mi mikrostyk. Przez pół roku z takimi uszkodzeniami jeździłem i nic się nie działo. Ostatnio coś zaczęło odwalać i czasem nie mogę zamknąć auta bo otwiera się centralny w raz z szybami a raz działa bez problemu. VAG nie może się połączyć z [09] Cent. elect. ale za to połączyłem się z [19] CAN Gateway i zero błędów. Wczoraj wykręciłem wkładkę, widziałem przez otworek kasetę zamka i ten element który wchodzi z wkładki. Zamknąłem drzwi a następnie włożyłem śrubokręt w celu zamknięcia drzwi centralnym. Kręciłem w prawo/lewo ale centralny się nie zamykał drzwi kierowcy też nawet nie zareagowały. Czy przez wyłamanie wkładki mogli mi uszkodzić zamek? Bo nie wiem czy nie lepiej będzie wymienić cały zamek czy tylko mikrostyk.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

same otwierają mi się szyby i drzwi

Post autor: Qto » ndz cze 05, 2011 12:41

kornat pisze: VAG nie może się połączyć z [09] Cent. elect. ale za to połączyłem się z [19] CAN Gateway i zero błędów.
a [35] albo [46] próbowałeś :chytry:
kornat pisze:Bo nie wiem czy nie lepiej będzie wymienić cały zamek czy tylko mikrostyk.
Tka czy siak drzwi trzeba rozebrać...Wypatrz sobie jakiś zamek na necie i zabierz się z rana za robotę...jak zamek do wymiany to zamawiasz nowy i przy dobrych wiatrach następnego ranka jest u Ciebie



kornat
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: sob kwie 03, 2010 17:29
Lokalizacja: Podkarpacie

same otwierają mi się szyby i drzwi

Post autor: kornat » pn lip 11, 2011 17:38

Przyczyną była ukręcona wkładka kluczyka.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości