Bora - Problem z centralnym i modułem komfort.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
m4lpa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt paź 19, 2010 18:31
Lokalizacja: Op

Bora - Problem z centralnym i modułem komfort.

Post autor: m4lpa » pt paź 29, 2010 19:35

Mam pierwszy ( i mam nadzieje, że ostatni ) problem z Borewiczem. :(

Dzisiaj, będąc pod centrum handlowym, Borewicz strzelił na mnie focha. Chciałem zamknąć drzwi kluczykiem od strony pasażera, no i niby udało się zamknąć drzwi, lecz był jeden mały problem. Po ok. 2-3sek drzwi ponownie się zamknęły ( albo zaryglowały - ale to już samo z siebie, po wyjęciu kluczyka ), no i nagle otworzyły się wszystkie szyby jakie tylko mogły się otworzyć, odsłaniając złodziejom świat cudownych przygód, niczym kurtyna w teatrze odsłaniająca scene z aktorami. Nie zraziłem się tym, zamknąłem szyby, podszedłem do drzwi kierowcy, włożyłem kluczyk, przekręciłem w prawo... No i cholera! Znowu ten sam scenariusz. Przerażony wizją nocowania w aucie i pilnowania go cała noc przed złodziejami pomyślałem o tym, żeby zamknąć się od środka i wyjść z auta w spektakularny sposób - przez klape bagażnika. Tak też zrobiłem, zostawiłem otwartą klape bagażnika, zamknąłem auto od środka ( tym przyciskiem ) no i w jakże teatralny sposób przeturlałem się z siedzenia kierowcy, do bagażnika i wyszedłem, ku uciesze przechodniów wychodzących z centrum handlowego, z wielkim bananem na twarzy bo szyby zostały na swoi miejscu. Wróciwszy z zakupów nie miałem już problemu z otwieraniem auta. Lecz problem z szybami dalej pozostał. :(


Dlatego, padam na kolana i wołam o pomoc! :kwiat:


Obrazek

Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

Bora - Problem z centralnym i modułem komfort.

Post autor: martinezz123 » pt paź 29, 2010 19:42

podłącz pod vaga , na pewno wywaliło jakieś błedy . dziwne te objawy :D


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

Awatar użytkownika
m4lpa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt paź 19, 2010 18:31
Lokalizacja: Op

Bora - Problem z centralnym i modułem komfort.

Post autor: m4lpa » pt paź 29, 2010 19:45

Nie bardzo mam dostęp do vaga. :(


Obrazek

Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

Bora - Problem z centralnym i modułem komfort.

Post autor: martinezz123 » pt paź 29, 2010 19:48

no widzisz teraz tylko tak się to odbywa i za pomocą vaga robi sie to szybciej , zawsze to jakieś wskazówki , ale poczekaj może ktoś miał podobne objawy to cos napisze


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

Awatar użytkownika
m4lpa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt paź 19, 2010 18:31
Lokalizacja: Op

Bora - Problem z centralnym i modułem komfort.

Post autor: m4lpa » sob paź 30, 2010 09:17

Stwierdzam wszem wobec i każdemu z osobna, że gdyby głupota mogła latać byłbym pierwszym człowiekiem na Marsie. :-)


Dzisiaj rano, olśniony blaskiem nowego dnia, moja mózgownica zaczęła ostro pracować nad problemem. Pomyślalem sobie, że pogmeram coś przy zamku pasażera od którego to wszystko się zaczęło. No i jak pomyślałem tak zrobiłem. Psiknąłem do środka smarem sylikonowym, pozamykałem i pootwierałem pare razy zamek i problem zniknął. Tak po prostu. Bora się odfochała. Jaka z tego pointa? Jeżeli nie używasz zbyt często zamka pasażera, to psiknij mu czasami smarem i pogmeraj w nim kluczykiem, żeby się nie zaklinował tak jak u mnie. :-)


Obrazek

Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

Bora - Problem z centralnym i modułem komfort.

Post autor: martinezz123 » sob paź 30, 2010 12:41

brawo kolego


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości