świeci kontrolka od ESP

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

rafraf74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw sty 28, 2010 20:31
Lokalizacja: kielce

świeci kontrolka od ESP

Post autor: rafraf74 » śr wrz 22, 2010 14:12

witam,mam problem z kontrolką ESP,świec cały czas,jak zgasze auto jest ok,po przejechaniu kilku kilometrów czasami kilkudziesięciu znów sie pojawia,po prostu na równej drodze sama się załącza,nie ma żadnego sygnału ostrzegawczego,dodam iż przeprowadzałem adaptacje systemu ESP według instrukcji,stało się to dość dawno ale nie przeszkadzało mi to,stało sie to zaraz po zmianie kół zimowych na letnie,chcę teraz sprzedac auto i to jest jakiś minus dla kupującego(powód do myślenia że cos jest nie tak),czy mógłby ktoś mi pomóc rozwiązac ten problem?z góry wielkie dzięki



greg

świeci kontrolka od ESP

Post autor: greg » śr wrz 22, 2010 14:47

a co na to VAG - bo skoro adaptowałeś to masz dostęp - co wyświetla, jakie błędy



rafraf74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw sty 28, 2010 20:31
Lokalizacja: kielce

świeci kontrolka od ESP

Post autor: rafraf74 » śr wrz 22, 2010 20:48

nie podpinałem pod vaga ,adoptowałem wedle instrukcji,prawo,lewo skręt przejechanie 100 m itd.,ale widzę że bez podpięcia pod vaga nic nie wskuram



milosztk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw sty 08, 2009 14:10
Lokalizacja: NS

świeci kontrolka od ESP

Post autor: milosztk » sob wrz 25, 2010 06:28

a moze jak zmieniales kola to zachaczyles o kabel wlasnie od esp (taka mala kostka za tarcza hamulcowa) mialem tak samo tylko ze mi z esp swiecilo sie takze abs ;p



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości