MFA w silniku abs

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
proinstalnet
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 195
Rejestracja: czw mar 26, 2009 12:29
Lokalizacja: Suwałki

MFA w silniku abs

Post autor: proinstalnet » ndz wrz 05, 2010 20:48

porownalem z tym schematem http://img260.imageshack.us/i/mfa6bs.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false; fakt ze to jest do tdi ale to nie powinno miec chyba znaczenia. I wyszlo ze mam skopana instalacje licznikowa brakuje mi 3 pinow na kostce od licznika i to sa piny od manetki tzn sterowanie mfa na krotko sprawdzalem i mfa dziala. jutro zabieram sie za dolozenie 3 przewodow bo dzis konektorkow nie mam tzn iso zenskie mam ale tych malych nie. A moze wie ktos jak te male sie nazywaja??



Awatar użytkownika
proinstalnet
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 195
Rejestracja: czw mar 26, 2009 12:29
Lokalizacja: Suwałki

Re: MFA w silniku abs

Post autor: proinstalnet » pn wrz 06, 2010 12:07

proinstalnet pisze:porownalem z tym schematem http://img260.imageshack.us/i/mfa6bs.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false; fakt ze to jest do tdi ale to nie powinno miec chyba znaczenia. I wyszlo ze mam skopana instalacje licznikowa brakuje mi 3 pinow na kostce od licznika i to sa piny od manetki tzn sterowanie mfa na krotko sprawdzalem i mfa dziala. jutro zabieram sie za dolozenie 3 przewodow bo dzis konektorkow nie mam tzn iso zenskie mam ale tych malych nie. A moze wie ktos jak te male sie nazywaja??

temat do zamkniecia mfa juz dziala. mialem jakas dziwna wiazke brakowalo mi tylko 3 przewodow a fioletowo bialy juz byl poprowadzony do ECU. Jesli ktos mialby wątpliwosci co do dzialania MFA bez czujnikow oleju i powietrza to zaznaczam ze bez tego MFA dziala tyle ze pokazuja sie przy wybranej funkcji " --- " dzieki bardzo za porady i pomoc



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości