problem ze stacyjką

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

rafxxx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sie 31, 2009 01:38
Lokalizacja: szczecin

problem ze stacyjką

Post autor: rafxxx » sob sie 21, 2010 21:26

miałem włamanie do swojego mk4 i złodziej uszkodził mi zamek w drzwiach i stacyjkę w tej chwili nie moge ani otworzyc auta ani go odpalić kluczykiem.

Moje pytanie brzmi czy jest możliwość wymiany wkładki w stacyjce czy trzeba wymienic całą stacyjke? jesli bedzie trzeba wymienic stacyjke czy bedzie pasowac kazda? Mam golf iv 1.9 TDI



Awatar użytkownika
TeDIk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw gru 18, 2008 18:36
Lokalizacja: Olsztyn

problem ze stacyjką

Post autor: TeDIk » ndz sie 22, 2010 01:03

kolego firmy ktore zajmuja sie dorabianiem kluczy czesto paraja sie tez otwieraniem awaryjnym aut i wymiana wkladek w satcyjkach oraz dorabianie kluczy do dowolnej stacyjki wiec bez problemu uda ci sie zalatwic ta sprawe tym bardziej ze mieszkasz w takim duzym miescie jak szczecin


[url=http://www.fotosik.pl/][img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/040815f71bfe9f53.html[/img][/url]

rafxxx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sie 31, 2009 01:38
Lokalizacja: szczecin

problem ze stacyjką

Post autor: rafxxx » ndz sie 22, 2010 01:25

no tak tylko to wszystko kosztuje;) a ja sam chcialem z pomoca znajomego to ogarnac



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9232
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

problem ze stacyjką

Post autor: wesol » ndz sie 22, 2010 06:47

mozna sama wkladke wymienic. Jest taki otworek we wkladce jak na nia spogladasz pod strony gdzie wkladasz grot. Wkladasz drucik w ten otworek i kluczykiem musisz przekrecic stacujke tak jakbyc chcial go odpalic. Wklad wyjdzie. W drzwiach tez mozna wymienic wklad ale do tego sa manuale na forum.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości