Wygłuszanie podłogi - fotoporada

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Wygłuszanie podłogi - fotoporada

Post autor: matisim » ndz lip 24, 2016 19:12

Michał_1977 pisze:To daj te "grosze" podwójnie i będziesz miał grubiej niż pojedyncza STP.
i wyjdzie cenowo na to samo a trzeba sie nie złe namęczyć żeby dobrze ją podgrzać a ułożyć w zakamarkach drzwi, STP bez podgrzewania układa sie jak masło a gorący dzień latem. Fakt, jak wtedy sie rozglądałem w sklepach to były tylko maty app/boll ale widocznie te jakieś twarde bo później sie dowiedziałem, że są jakieś miękkie.
Michał_1977 pisze:App nawet nic nie produkuje tylko wszystko ściąga od innych więc nie wiesz co tak naprawdę kupujesz

To dlatego wcześniej już ci napisałem,że dzisiaj z wszystkim tak jest. Kupisz japoński TV,a po paru latach wychodzi,że 3/4 podzespołów jest made in China.Przecież nie rozkręcisz TV na ladzie w sklepie przed kupnem,żeby zobaczyć co tam siedzi
Nawet TDI PD mają głowice made in Poland

ale mimo wszystko lepiej kupić coś co jest produkowane przez Chiny dla dobrej formy niż coś typowo chińskiego. Nie ma sensu kupowanie części najwyższej półki bo to jest cena za reklamy i całą resztę a towar praktycznie jest ten sam.

Nie będe się tutaj kłucił bo to jest temat rzeka. Napisałem co ja zastosowałem i dlaczego to a nie inne. Każdy zrobi jak będzie chciał, dla mnie to może nawet i wygłuszyć drzwi taśmą dekarską, którą też zastosowałem na próbę na jednym samochodzie na jednych drzwiach i co? Zero efektu w porównaniu do drzwi nie zrobionych więc to dla mnie też jest wywalanie kasy w błoto :) tyle w temacie,



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14106
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Wygłuszanie podłogi - fotoporada

Post autor: Michał_1977 » pn lip 25, 2016 07:41

matisim pisze:STP bez podgrzewania układa sie jak masło a gorący dzień latem
Bóg mi świadkiem,że w gorący dzień te od APP przelatują przez ręce,więc teraz to już nie naciągaj faktów :bajer:


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Re: Wygłuszanie podłogi - fotoporada

Post autor: matisim » pn lip 25, 2016 14:23

Jak widzis sam, nie każde app jest równe. Ja miałem takie twarde i tyle wiem. Były identyczne jak maty gms- bez opalarkit ani rusz.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka



ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości