Problem z tylna wycieraczka w MK3 Variant&jego rozwiazan

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
fiLc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz paź 14, 2007 23:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Problem z tylna wycieraczka w MK3 Variant&jego rozwiazan

Post autor: fiLc » pn gru 10, 2007 00:56

Witam,

dzis wzialem sie za naprawe tylnej wycieraczki w moim Variancie (przy okazji "naprawilo sie" tez oswietlenie tablicy :helm:) , mianowicie wycieraczka chodzila dosc dziwnie-stawala na srodku itd. ....

przyczyna takiego swirowania wyciaraczki moze byc sam silniczek, ale przed wymiana silniczka (na shrocie chcieli za niego 150 zeta :rotfl: ) radze sprawdzic przelotke gumowa miedzy karoseria a klapa bagznika...u mnie to wygladalo tak:

Obrazek

jak zdjalem przelotke sprawa wygladala jeszcze ciekawie-doslownie kazdy kabel byl pekniety,niektore w wielu miejscach...wiec nie bylo czego ratowac trzeba bylo zrobic przeszczep :helm:

warsztat: :helm:

Obrazek

Lutowanie:
Obrazek

Izolowanie:
Obrazek

Obrazek

i replay lutowanie&izolowanie:
Obrazek

Mam nadzieje ze sie komus przyda maly przewodnik po przeszczepianiu kabli-nie jestem mechanikiem,zrobilem tak jak potrafie&ciesze sie ze dziala&mam 150 zeta w karmanie (ktore bym wydal za silniczek... :green_fuck: )

Przed swietami bede rozbieral drzwi i wyciagal mechanizm elektrycznej szyby wiec pewnie znow zrobie podobna fotostory :bigok:



F750
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 04, 2010 22:48

Problem z tylna wycieraczka w MK3 Variant&jego rozwiazan

Post autor: F750 » śr lut 16, 2011 18:49

Chyba mam to samo. w moim Variancie wycieraczka ze trzy razy zatrzymuje się na szybie zanim wróci na swoje miejsce. Myślałem że to wina przekaźnika ale dzisiaj sprawdzałem i na drugim jest to samo. Ostatnio zauważyłem że nie świeci mi lampka w bagażniku i myśle że przyczyna jest podobna.



ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości