[mk3] Tuning Licznika

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Mati44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: pt mar 27, 2009 21:14
Kontakt:

[mk3] Tuning Licznika

Post autor: Mati44 » śr lis 16, 2011 22:47

Wizualnie pasują ideinie ciekawe czy musiał je skrócić ale np http://imageshack.us/photo/my-images/225/013qte.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false; http://imageshack.us/photo/my-images/34/012xnr.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false; tutaj w twoim projekcie wskazówki z MKIV także pasują idealnie zakładam że je delikatnie skróciłeś tylko w jaki sposób je skracasz szlifujesz je delikatnie czy obcinasz jeśli mogę spytać oczywiście :D
Jeśli chodzi o wskazówki z B5 też fajnie to wygląda i podświetlanie tarcz jest super bardzo fajna czysta biel http://fotofotki.pl/viewer.php?file=3rw ... 3bng9n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; :-) tylko z tego co za uwarzyłem wskazówki z B5 świecą troszkę słabiej od tych zMKIV ale jednak wybór wskazówek jest spory MKIV Audi Seat staram się znaleźć najlepsze do MKIII ale raczej żadne bez rzeźbienia idealnie pasować nie będą



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

[mk3] Tuning Licznika

Post autor: Rydzu » czw lis 17, 2011 08:36

Musiał skrócić, bo wskazówki z audi tez montowałem i są dłuższe. Wskazówki z mk4 tez trzeba skracać.

Skracam kładąc na twarde podłoże i mocno naciskając ostrym nożykiem do tapet obcinam 2-3mm. Potem zakładasz na licznik, zakładasz obudowę i widzisz czy już wystarczy.
Wskazówki z B5 mają właśnie czarne obramowanie i dlatego świecenie jest teoretycznie słabsze, praktycznie po prostu nie masz poświaty na boi i dlatego tak to wygląda. W pokazanym projekcie właśnie o to chodziło, miało być idealnie i bardzo wyraźnie.
Do liczników MotoMeter pasują wskazówki z większości samochodów z podświetlanymi, rzeźbienie to tylko skrócenie.



Awatar użytkownika
devill4
...
...
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 11, 2011 22:10

[mk3] Tuning Licznika

Post autor: devill4 » pn lut 27, 2012 23:44

może to głupie pytanie ale czy wskazówki czy to z b5 lub mk4 są czerwone na stałe czy to kwestia jakiegoś filtra lub czegoś innego? bo chciałbym uzyskać nie koniecznie kolor czerwony a do tego musiałbym mieć takie wskazówki np :
Obrazek

no chyba że można je potraktować delikatnie papierem ściernym i mamy bezbarwne:)



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

[mk3] Tuning Licznika

Post autor: Rydzu » wt lut 28, 2012 08:36

devill4, Ty widzę nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałeś mi PW i dostałeś odpowiedź, teraz to samo pytanie zadajesz na forum.

Wskazówki ze zdjęcia to wskazówki z POLO, można kupić białe i nie trzeba nic kombinować. Podałem Ci nawet link do licznika za śmieszne pieniądze.... :panna:
Wskazówki czerwone, są czerwone na stałe, usuwanie z nich czegokolwiek mija się z celem.



Awatar użytkownika
devill4
...
...
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 11, 2011 22:10

[mk3] Tuning Licznika

Post autor: devill4 » wt lut 28, 2012 18:21

Rydzu, się czepiasz...post napisałem wcześniej ale oczywiście pierw musiał przejść przez moda a nie chciałem czekać potrzebowałem szybkiego info bo miałem licznik do kupienia za grosze więc poszło pw...ot cała historia nie ma co zaraz lamentować :jezor:



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

[mk3] Tuning Licznika

Post autor: Rydzu » wt lut 28, 2012 19:35

devill4, to nie ja lamentowałem na PW. Kolejnym razem na pomoc nie licz. Użyj opcji SZUKAJ bo widzę że na durne Dziękuję Cię nawet nie stać.



ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości