[MK4] Montaż wskazówek od MK5 High - MK6

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
thomas1919
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: sob cze 16, 2007 15:57
Lokalizacja: Zawiercie woj. śląskie
Kontakt:

[MK4] Montaż wskazówek od MK5 High - MK6

Post autor: thomas1919 » pn lis 07, 2011 03:21

Kupiłem uszkodzony licznik od Paska CC, w którym były wskazówki jakie chciałem mieć u siebie. Są też w licznikach od Touarega, MK6 i MK5.
Żeby wyjąć wskazówkę, ciągniemy ja do góry. Po przygotowaniu licznika od MK4 do montażu wkładamy wskazówki wciskając i przekręcając je przeciwnie do zegara. Ustawiamy wskazówki w ten sposób na początkach skali. Podpinamy licznik bez szkła i odpalamy VAGa. Wchodzimy VAGiem do licznika i robimy test.
Warto zrobić test przed demontażem starych wskazówek żeby wiedzieć jak powinny być ustawione nowe wskazówki. Jeśli po teście któraś wskazówka nie jest na swoim miejscu to poprawiamy ją robiąc obrót przeciwnie do zegara i ustawiamy ponownie na początku skali, robimy test VAGiem i tak w kółko aż będzie dobrze. Skręcamy licznik na gotowe i podpinamy VAG żeby pokasować błędy jeśli się pokażą na liczniku i silniku.

Tak to wygląda u mnie
Obrazek
Obrazek

A tak u forowicza z UK plus tarcze SE
Obrazek

Do tego jeszcze można zmienić w zależności o posiadanego immo2 lub 3 srebrne tarcze od Bory SE jak wyżej lub od Passata po lifcie i srebrne, plastikowe ringi.

-----------------------------------------------------------------------------------
Inne wskazówki pasujące do MK4:
Wersja podstawowa
Obrazek
Po lifcie
Obrazek
Po lifcie wersja High:)
Obrazek
MK4 R32 - można przemalować te wyżej na srebrno
Obrazek
Audi RS4
Obrazek
Audi
Obrazek
np MK5
Obrazek
New Beetle
Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości