Instalacja zegarów z MK4 w golfie MK3...

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

repek92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: czw gru 30, 2010 22:52

Instalacja zegarów z MK4 w golfie MK3...

Post autor: repek92 » czw wrz 22, 2011 21:54

witam czy mogłby ktos pokazac jak wyglada przejsciówka bo nie wiem jak sie zabraz za nia?



Awatar użytkownika
LeadPCT-V.A.G
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pt sie 13, 2010 13:24
Lokalizacja: Trzcianka

Instalacja zegarów z MK4 w golfie MK3...

Post autor: LeadPCT-V.A.G » czw sty 30, 2014 21:40

jako że tutaj troszkę temat był poruszany to odkopie kotleta :)

wsadziłem licznik z mkIV do Passata B3 (generalnie instalacja ta sama dlatego piszę tutaj)

i są małe problemy

świeci się abs i poduchy - rozwiązanie już doczytałem ale będę próbował podpiąć to pod moje kontrolki tak żeby to wspólnie działało
wykrzyknik - czyli zużyte klocki - do zrobienia np vag comem (wystarczy link K pociągnąć do złącza diagnostycznego)

teraz te z którymi za bardzo nie wiem co zrobić

spalanie chwilowe i średnie - świruje (chwilowe pokazuje 99.9 a średnie w granicach ok 50l/100km ) chwilowe może i nie działać ale średnia lubię jak działa także jak jest możliwość zrobienia tego to chciałbym wiedzieć jak.

temperatura oleju - nie widzę tej opcji za bardzo a nie ukrywam lubię tę opcje

temperatura na zewnątrz - nie pokazuje nic , prawdopodobnie inne czujniki , tylko czy pasują pod wtyczki ?


i to chyba na tyle :) mam nadzieje że mi pomożecie



Awatar użytkownika
bigozz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: czw sty 20, 2005 11:58
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Instalacja zegarów z MK4 w golfie MK3...

Post autor: bigozz » śr maja 14, 2014 14:24

Kolego niestety muszę Cię zmartwić, o ile dobrze pamiętam spalanie w liczniku od B3 było brane wężykiem podciśnieniowym z kolektora ssącego a nie z komputera jak to jest w przypadku mk4. Co do temperatur to do pomiaru temp. oleju musisz mieć dodatkowy czujnik wkręcony w podstawę filtra oleju a temp zewnętrzna jeśli czujnik jest podłączony powinna pokazywać, może mieć przekłamania ale pokazywać powinna.


VW w sercu
na co dzień MB W210 3.2 CDI
od święta MB W123
doszedł Golf mk2 USA

Awatar użytkownika
LeadPCT-V.A.G
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pt sie 13, 2010 13:24
Lokalizacja: Trzcianka

Instalacja zegarów z MK4 w golfie MK3...

Post autor: LeadPCT-V.A.G » wt maja 27, 2014 21:55

wszystko w aucie mam bo mam mfa , i tutaj ja Cię zmartwię bo w moim passacie spalanie brane jest w ECU i działa bardzo dobrze na ori zegarze , zresztą już wróciłem do ori licznika i podświetliłem sam od spodu na wzór mk IV



ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości