[mk2]Sposób na odpadającą zaślepkę do półki pod kierownicą

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Biperr0
I choose You!
I choose You!
Posty: 816
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 22:55
Lokalizacja: TarnoVWskie Dziury
Kontakt:

[mk2]Sposób na odpadającą zaślepkę do półki pod kierownicą

Post autor: Biperr0 » czw lut 04, 2010 00:52

Z pierwszym moim zdanie chciałbym przeprosić za jakość moich zdjęć i jakość moich podzespołów.Moja półka i zaślepka już trochę przeszły ale obiecuję że gdy dorwę lepszy komplet to zamieszczę tą poradę na ładniejszym elemencie :)
Akurat mam dostęp do spawarki plastiku więc pomyślałem żeby zaradzić jakoś naszemu odwiecznemu problemowi czyli łamiącym się osłonkom na elegancką skrytkę w naszym mk2 :D
Najpierw wyciągamy półeczkę.Mamy tam 4 śrubki oraz jedną nakrętkę plastikową przy pedałach.
Obrazek Obrazek
Z rzeczy potrzebnych musimy kupić gdzieś u rzemieślnika małe zawiasiki.
Obrazek
Potem je lekko nacinamy żeby można było dobrze zalać i mieć pewność że nie powypadają.
Obrazek
Teraz najważniejsze żeby dobrze wymierzyć i złapać czymś zawias razem z osłonką aby nie pouciekało nam to wszystko.

Obrazek Obrazek Obrazek
No i efekt końcowy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Wiem że nie każdy ma spawarkę do plastiku w domu więc jakby ktoś chciał mogę coś takiego zrobić dla chcącego ;) Jest to na pewno trwalsze niż patent którzy obmyślili producenci :P
Proszę jeszcze raz wybaczcie mi za stan mojej półki i za jakość zdjęć. Powodzenia w modyfikacjach,mam nadzieję że mój patent okaże się przydatny :okej:
Ostatnio zmieniony czw lut 04, 2010 01:34 przez Biperr0, łącznie zmieniany 3 razy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości