[MK3] Montaż szerokich listew i nadkoli do CL i GL 3d

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

tomec 1984
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 464
Rejestracja: sob lis 08, 2008 16:34
Lokalizacja: inowrocław
Kontakt:

Post autor: tomec 1984 » śr lip 01, 2009 18:17

hej ja mam juz sierpy zamontowane ale góra tych sierpów odchodzi i to fatalnie wygląda jak je doklejic zeby sie trzymały a zeby nieupaprac błotnika od nadmiaru kleju

pozdro


[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce07977662bcb304.html][img]http://images43.fotosik.pl/294/ce07977662bcb304m.jpg[/img][/url]

miskov
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt cze 16, 2009 00:56
Lokalizacja: Tychy

Post autor: miskov » śr lip 22, 2009 10:53

a ja mam takie pytanie ;> ( na wstepie uprzedzam, ze siedze w miejscu gdzie dostep do neta jest ograniczony i nie wyswietlaja mi sie grafiki na podstawie ktorych moglbym sobie sam na nie odpowiedziec :P )

chodzi o kwestie 'techniczna' montazu nadkoli - powiedzcie mi czy mozna je zamontowac na standardowe listwy boczne ? :chytry:

ja to widziałem tak ... kupuje 'oryginaly' z alledrogo i montuje nie zmieniajac bocznych listw ... ale na wstepie pojawiaja sie watpliwosci. Odnosnie tych pseudo alledrogich oryginałow i kwesti spasowania sierpow z listwami bocznymi :grrr: :chytry:



Awatar użytkownika
Kamil877
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: sob lip 04, 2009 17:27
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re:

Post autor: Kamil877 » śr mar 07, 2012 18:00

miskov pisze:a ja mam takie pytanie ;> ( na wstepie uprzedzam, ze siedze w miejscu gdzie dostep do neta jest ograniczony i nie wyswietlaja mi sie grafiki na podstawie ktorych moglbym sobie sam na nie odpowiedziec :P )

chodzi o kwestie 'techniczna' montazu nadkoli - powiedzcie mi czy mozna je zamontowac na standardowe listwy boczne ? :chytry:

ja to widziałem tak ... kupuje 'oryginaly' z alledrogo i montuje nie zmieniajac bocznych listw ... ale na wstepie pojawiaja sie watpliwosci. Odnosnie tych pseudo alledrogich oryginałow i kwesti spasowania sierpow z listwami bocznymi :grrr: :chytry:
Podbijam z tym samym pytaniem ;]


VW , Audi

Awatar użytkownika
golf3dawid
Forum Master
Forum Master
Posty: 1502
Rejestracja: pn lis 01, 2010 23:34
Lokalizacja: Sosnowiec

[MK3] Montaż szerokich listew i nadkoli do CL i GL 3d

Post autor: golf3dawid » pt paź 12, 2012 20:45

Sory za odkop

Mam takie samo pytanie , kupiłem nadkola i chce je założyć .
Czy pasuja one do oryginalnych listew ? Z przodu przy sierpach sa "krotkie listewki" więc ta z błotnika musze wyjąć ?


Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.

Mój Golf MK4 Smoked Front

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości