[mk3] Xenon - jaki zestaw polecacie

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » wt mar 20, 2007 16:48

Dzisiaj troche sie pobawilem i do lamp in pro z soczewka zalozylem ksenony 6000,bardzo ladnie to wyglada,wieczorem zrobie jakies fotki to wrzuce.


NORD-VAG.PL

Awatar użytkownika
czykryszard
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: sob sie 06, 2005 21:33
Lokalizacja: Gorzyce

Post autor: czykryszard » wt mar 20, 2007 19:16

PIT_BULL pisze:ale 4300 k to chyba malutko cos nie? barwa bardzo jasna ale malo przypominajaca xenon taki jak w luxusowych wozach!!(w sumie patrzy sie na sowietlenie a nie na kolor prawda>:)
masz fotke jak to wyglada?:) ile placiles?


no własnie ja wole oswietlenie a nie fiolet zucajacy sie w oczy a co do kosztów lampki 600z i zestawik pod h1 550z zdjec nie mam ale zrobie a 6000k tez maja biała barwe dopiero powyzej sa ciemniejsze ale zato mniej oswietlaja droge ale tez sa dobre i sporo zalezy jakie lampy i jaka soczewka pare sztuk juz zamontowałem nie tylko w golfach i róznie to bywa



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » wt mar 20, 2007 20:49

kkkubek pisze:Tak jak wczesniej pisalem daje fotki jak to wyszlo.
I jak ogólne wrażenia po zamontowaniu? Jechałeś w nocy? Napisz coś więcej :P

DObrze się światło rozkłada w tej soczewce? Pytam bo też mam soczewki IN.PRO i dobrze jest wiedzieć :)

Jaki zestaw montowałeś? Na allegro kupiłeś czy gdzieś na miejscu?


330KM/450Nm

Awatar użytkownika
kkk13
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 233
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 23:17
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: kkk13 » wt mar 20, 2007 20:52

kkkubek pisze:Tak jak wczesniej pisalem daje fotki jak to wyszlo.
Bardzo ładnie to wygląda, także na dnaich zakładal będę xenon w Mk3 na soczewce in.pro, którą mam od 2 tygodni w bagażniku :( Ja oczywiście mierze tylko w dobre światło jak wspomniałem już kilka stron wcześniej, zatem 4300K będę szukał najpewniej, czy miałes jakiś kłopot z ustawieniem tego zenonu, ustawieniem ogniskowej etc..?? Czy robiłes to sam czy u Pana z adresu http://www.ksenony.koszalin.pl/ ??



Awatar użytkownika
czykryszard
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: sob sie 06, 2005 21:33
Lokalizacja: Gorzyce

Post autor: czykryszard » wt mar 20, 2007 21:08

wiec i ja zapodam narazie zrobione fonem jakosc słaba ale na dniach zrobie aparatem Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » śr mar 21, 2007 01:33

kkk13 pisze:
kkkubek pisze:Tak jak wczesniej pisalem daje fotki jak to wyszlo.
Bardzo ładnie to wygląda, także na dnaich zakładal będę xenon w Mk3 na soczewce in.pro, którą mam od 2 tygodni w bagażniku :( Ja oczywiście mierze tylko w dobre światło jak wspomniałem już kilka stron wcześniej, zatem 4300K będę szukał najpewniej, czy miałes jakiś kłopot z ustawieniem tego zenonu, ustawieniem ogniskowej etc..?? Czy robiłes to sam czy u Pana z adresu http://www.ksenony.koszalin.pl/ ??
Zapraszam na temat gdzie mam golfika,tam wszystko opisalem :)


NORD-VAG.PL

Awatar użytkownika
Artur Gaska
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: wt lis 28, 2006 18:03
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Artur Gaska » śr mar 21, 2007 02:37

Witam dzis zlozyłem xenon o temperaturze 8000K na lampkach in pro. Swietnie swieci i jeszcze lepiej wyglada! wczesniej mialem xenon na lampach Sonar i swieciło bardziej niebieskim swiatlem. Soczewki in pro zabarwiaja delikanie swiatło na zielony kolor!



Awatar użytkownika
PIT_BULL
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 04, 2005 01:17
Lokalizacja: chorzów
Kontakt:

Post autor: PIT_BULL » śr mar 21, 2007 04:18

foty prosze :)


[url=http://imageshack.us][img]http://img239.imageshack.us/img239/2725/pdr0009qq2.jpg[/img][/url]
Golf III Variant 1,8 w avatarku moja Vanesska 4100g 54 cm 06.04.2007 2:40 :)

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr mar 21, 2007 11:24

Artur Gaska pisze:Witam dzis zlozyłem xenon o temperaturze 8000K na lampkach in pro. Swietnie swieci i jeszcze lepiej wyglada! wczesniej mialem xenon na lampach Sonar i swieciło bardziej niebieskim swiatlem. Soczewki in pro zabarwiaja delikanie swiatło na zielony kolor!
Pokaz jaki zestawik zalozyles :bajer:



Bogi25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 07:40
Lokalizacja: Woking
Kontakt:

Post autor: Bogi25 » śr mar 21, 2007 16:42

Tak jak obiecałem wrzucam fotki swoich lamp z założonymi ksenonami.

Obrazek

Obrazek



Awatar użytkownika
Artur Gaska
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: wt lis 28, 2006 18:03
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Artur Gaska » śr mar 21, 2007 17:25

Goofi pisze:
Artur Gaska pisze:Witam dzis zlozyłem xenon o temperaturze 8000K na lampkach in pro. Swietnie swieci i jeszcze lepiej wyglada! wczesniej mialem xenon na lampach Sonar i swieciło bardziej niebieskim swiatlem. Soczewki in pro zabarwiaja delikanie swiatło na zielony kolor!
Pokaz jaki zestawik zalozyles :bajer:
Witam zalozylem zestawik TENON 8000K do lampek in pro. Postaram sie fotki zrobic w piatek!



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr mar 21, 2007 17:28

Artur Gaska pisze:
Goofi pisze:
Artur Gaska pisze:Witam dzis zlozyłem xenon o temperaturze 8000K na lampkach in pro. Swietnie swieci i jeszcze lepiej wyglada! wczesniej mialem xenon na lampach Sonar i swieciło bardziej niebieskim swiatlem. Soczewki in pro zabarwiaja delikanie swiatło na zielony kolor!
Pokaz jaki zestawik zalozyles :bajer:
Witam zalozylem zestawik TENON 8000K do lampek in pro. Postaram sie fotki zrobic w piatek!
Nie chodzi mi o temperature swiecenia, tylko o zestaw, kupiles na allegro?, pokaz aukcje



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » śr mar 21, 2007 17:56

Goofi pisze:
Nie chodzi mi o temperature swiecenia, tylko o zestaw, kupiles na allegro?, pokaz aukcje
Dobrze by było gdyby każdy napisał skąd ma zestawik, jakiej firmy, czy jest to ksenon przystosowany zamiast zwykłych żarówek czy prawdziwy ksenon a lampy przerabiane żeby pasowały normalne palniki.



Właśnie - mam pytanie - jak ma sie sprawa z palnikami tymi H4/H1/H7 - łatwo kupić same palniki na wymiane gdy się spali?


330KM/450Nm

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr mar 21, 2007 18:06

mkowalm pisze:
Goofi pisze:
Nie chodzi mi o temperature swiecenia, tylko o zestaw, kupiles na allegro?, pokaz aukcje
Dobrze by było gdyby każdy napisał skąd ma zestawik, jakiej firmy, czy jest to ksenon przystosowany zamiast zwykłych żarówek czy prawdziwy ksenon a lampy przerabiane żeby pasowały normalne palniki.
Wlasnie o to mi chodzi, jakies namiary na aukcje, sklep i info co sie wlasciwie zrobilo
mkowalm pisze:Właśnie - mam pytanie - jak ma sie sprawa z palnikami tymi H4/H1/H7 - łatwo kupić same palniki na wymiane gdy się spali?
Do xenonow sa standardowe palniki D2S i D2R, te zestawy maja chyba przejsciowki dzieki czemu palnik jest typowy



ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości