Porady związane z przygotowaniem auta

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

~eL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt mar 15, 2016 20:39

Porady związane z przygotowaniem auta

Post autor: ~eL » pn lip 18, 2016 00:17

Cześć.
Myślę o wyjechaniu swoim Golfem w trase za granice około 5tyś km.
Auto mam od marca i kupiłem je głównie ze wzgledu na tanie dojazdy do pracy plus co weekend na studia (okolo 500km)
Do tej pory zrobilem okolo 6 tyś km i zero problemów (jedynie trochę z gazem ale o nich wiedziałem przed kupnem).

Chce jedynie na dniach wymienić hamulce bo widzę że sie kończą. Poza tym nie bardzo wiem czy coś robić bo wszystko raczej jest Okej.
Chciałem wiec zapytać czy może sa jakieś rzeczy które szczególnie bolą golfy z tym silnikiem, albo coś na co warto zwrócić uwagę. Nie wiem, cokolwiek co warto zrobić/wymienić przed wyjazdem lub części które lepiej wziąć ze sobą.

Pozdrawiam.



maxsymus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: czw kwie 14, 2016 19:46

Porady związane z przygotowaniem auta

Post autor: maxsymus » śr lip 20, 2016 00:32

Auto jak piszesz jest w pełni sprawne więc nic specjalnego nie musisz robić oczywiście jeśli kupiłeś auto od nie znanej osoby to powinieneś wymienić pasek rozrządy i osprzętu ( o filtrach czy oleju nie wspominam bo to norma ) ... stara zasada brzmi jeśli coś działa nie naprawiaj tego na siłę !!! życzę szczęśliwej podróży i bezawaryjnej jazdy do celu :-)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości