Problem z Gaźnikiem KS2

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Fire&IceGOLF
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: ndz lip 08, 2012 21:00
Lokalizacja: Międzybórz

Problem z Gaźnikiem KS2

Post autor: Fire&IceGOLF » wt paź 30, 2012 20:44

Witam. Mam problem z moim golfikiem.. Miałem mono-wtrysk który nie chodził.. wiec postanowiłem go zmienić na normalny zwyczajny prosty gaźnik.. Kupiłem Keihin Ks2 taki był montowany a Audi.. i Mam pytanie czy wystarczy założyć gaźnik i wszystko będzie chodziło czy jeszcze trzeba np wymienić pompę paliwa?? Ponieważ gdy założyłem to wszystko chodzi tylko zalewa gaźnik i samochód gaśnie.. gdy wystarczy że trzyma sie go na wyższych obrotach to nie zgaśnie.. Pozdrawiam był bym wdzięczny za odpowiedz..


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=481716" onclick="window.open(this.href);return false;
FIRE AND ICE....
Kupie sierpa i listwe boczną.. do 3D..

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem z Gaźnikiem KS2

Post autor: Paweł Marek » wt paź 30, 2012 20:54

pompka do gaźnika podaje tylko 0,25 bara, do wtrysku 1.2 bara, być może zawór iglicowy w gaźniku nie utrzyma takiego ciśnienia. Załóż pompkę do gaźnika mechaniczną, albo wywal pompę spod podłogi zostawiając tylko tą w baku - daje akurat tyle ile trzeba 0.24 bara. Powrót benzyny musisz zrobić. Jest do tego zbiorniczek przy bloku silnika w gaźnikach Pierburg 2E2 lub przy gaźniku w 2E3 w twoim nie wiem jak to rozwiązane jest. Raczej kiepski interes zrobiłeś kompletne wtryski do RP czy ABS, AAM są po stówce.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
homer21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1011
Rejestracja: wt lis 15, 2011 13:25
Lokalizacja: Pniówek

Problem z Gaźnikiem KS2

Post autor: homer21 » wt paź 30, 2012 21:02

Tak to prawda lepiej było w wtrysk zainwestować i aby mieć ciśnienie 0,25 to tylko zostaje zostawienie pobpki w paku poniewaz by założyc ta mechaniczną co pracuje na wałku musial byc mieć otwór w bloku a jak miałeś mono to raczej go nie masz tak że lepiej by było kupić ponownie mono i złożyć.


Mój Mk2 1.8 T :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=514787" onclick="window.open(this.href);return false;

Fire&IceGOLF
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: ndz lip 08, 2012 21:00
Lokalizacja: Międzybórz

Problem z Gaźnikiem KS2

Post autor: Fire&IceGOLF » wt paź 30, 2012 21:03

Dziękuje za jakąś podpowiedz będę kombinował dalej może się uda..;) no wiem że były ale ja chciałem mieć normalny gaźnik bez żadnej elektryki..


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=481716" onclick="window.open(this.href);return false;
FIRE AND ICE....
Kupie sierpa i listwe boczną.. do 3D..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości