Szarpie i Gaśnie

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tomkun
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 18:15
Lokalizacja: Wodzisław Ślaski

Szarpie i Gaśnie

Post autor: tomkun » ndz lut 19, 2012 20:48

Witam mam pytanie,jak pada deszcze to nie raz zaczyna szarpac i nie raz auto zgaśnie tak jak by straciło moc. I mam pytanie obok przepływki mam dziure Obrazek
widać tam oponę. Nie powinno tam sie znajdować nadkole żeby zasłoniło ta "dziurę" . Dodam jeszcze ze jak nie raz auto zgasło to jak otworzyłem maskę to na pierwszy rzut oka silnik byl suchy tylko ta przepływka byla troche mokra ....


Pan Bóg stworzył VW, bo wiedział co to prawdziwe piękno ! ! !

mirek87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 10:27
Lokalizacja: PL

Szarpie i Gaśnie

Post autor: mirek87 » ndz lut 19, 2012 20:51

myśle że powino się coś tam znajdować co by zasłaniało koło. Spróbuj czymś zatkać i sprawdz czy pomogło



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Szarpie i Gaśnie

Post autor: Paweł Marek » pn lut 20, 2012 00:51

poszukaj o filtrze węglowym oraz odseparuj ten stożek blachą od silnika albo go wywal i załóż orginalną puszkę filtra bo tracisz sporo mocy na nim pzez to że ciągnie ciepłe powietrze które przeszło przez chłodnicę.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
fryteks
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 22:33
Lokalizacja: LB

Szarpie i Gaśnie

Post autor: fryteks » pn lut 20, 2012 01:05

Tak jak napisał przedmówca na pewno stożek jest zalewany, i masz przez to problem, załóż ori puchę i problem zniknie.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości