Kontrolka oleju

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8873
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Kontrolka oleju

Post autor: marcin7x5 » czw lut 23, 2012 15:59

Pewnie tak bo łapie wtedy nieszczelnośc w dolocie co utrudnia rozruch. Spróbuj dobrze to uszczelnić np. tasmą izolacyjną i zobacz czy się poprawi. Oczywiście to może byc przyczyna ale tez i te odcięcie może być winne.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Kontrolka oleju

Post autor: Qto » czw lut 23, 2012 17:26

zzagubiony pisze:i teraz tak opcja jest taka ze odciecie zalozone przez pana janka w garazu moze padac
mógłbyś napisać co odcina...jeżeli pompę paliwa, to wlej 20ml paliwa prosto w przepustnicę - jak odpali to problem w pompie lub jej zasilaniu.
U mnie był taki motyw, że czasami auto nie odpalało w ogóle...ale jak już odpaliło to chodziło normalnie, nie gasło, nie przerywało. Długie miesiące grzebałem aby znaleźć słaby styk na jednym z przewodów zasilających pompę paliwa...podczas odpalania prąd płynący przez ten słaby styk był na tyle mały, że auto nie odpalało. Gdzie szukać problemu wiedziałem po próbie podania paliwa w przepustnicę...następnie szukając już konkretnej usterki zauważyłem że instalacja od pompy strasznie się grzeje - pozostało tylko znaleźć przyczynę, którą okazał się zaśniedziały kabelek :banghead:



zzagubiony
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 13:59
Lokalizacja: katowice

Kontrolka oleju

Post autor: zzagubiony » czw lut 23, 2012 17:34

Qto, no keidy ja nie wiem wlasnie co odcina ... bo kupilem juz z ta blokada to auto ... a poki co probuje to jakos obejsc zeby nie dopuscic do wizyty u elektryka ... bo troche za duzo wyszly koszta naprawy ;/

poki co owinolem szmata ta gume od odmy i o dziwo pali takze mam nadzieje ze to jest powod



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości