problem z grzaniem, brak cisnienia w chłodzeniu ;(

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
adrianogl20pe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: sob lis 30, 2013 13:38

Re: problem z grzaniem, brak cisnienia w chłodzeniu ;(

Post autor: adrianogl20pe » wt lut 04, 2014 18:00

patryk28091991 pisze:
adrianogl20pe pisze:
patryk28091991 pisze:słuchajcie ostatnio mi grzało jak jechałem powyżej 120km/h jak jadę wolniej to leci chłodne ale nie zimne zupełnie !

a dzisiaj to nawet dużo ciepłego leciało i na postoju leci ciepłe ;) jak jadę do 120 to leci chłodne ;(

podejrzewałem pompę wody ale jeśli na postoju chodzi i leci ciepłe/gorące to pompa chyba odpada co ?
Mailem taki sam problem na postoju grzał a czym szybciej jechałem przestawał( coraz słabiej, teraz co się działo, na wolnych woda wolniej krąży jak jedziesz szybciej krąży szybciej i nie nadarza nagrzać na wpół zapchanej chldniczki, u mnie po wymianie tej malej chlodniczki na nowa w w aucie są Hawaje
chodzi ci o nagrzewnice która jest pod deską rozdzielczą ? sam wymieniłeś czy dałeś do mechanika ( jaki koszt wymiany )
Ja wymieniałem sam , bo jak mi mechanik krzyknol za wymianę to masakra, trochę dłubaniny jest , praktycznie cały dzień straciłem z małymi przerwami, koszt taki są i tańsze http://allegro.pl/nagrzewnica-audi-a3-v ... 00734.html" onclick="window.open(this.href);return false;



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości