Gasnące 1.4 16V

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Cypis876
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: wt lut 20, 2007 14:22
Lokalizacja: Częstochowa (SC)
Kontakt:

Gasnące 1.4 16V

Post autor: Cypis876 » pn lis 07, 2011 08:36

marciiiin, powiem tak to jest mój temat o dużym spalaniu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=139&t=407508" onclick="window.open(this.href);return false; i wcześniej w przepustnicy nie było śladów oleju w filtrze też od kiedy zaczął więcej spalać zaczął rzucać nie przepalone paliwo z olejem do filtra i paliwo do oleju.Auto miało robione remont silnika przy 210 tys obecnie ma 290 oleju nic nie bierze , wymienili prowadnice wydechowe i uszczelniacze zaworowe i popychacze jak mnie pamięć nie myli , ale mech mi mówił że nie każdy golf ma problem z olejem w filtrze

marciiiin podeślesz fotkę jak to wygląda pod maską ?



ajni
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: śr mar 29, 2006 02:47
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: Leon 1M 1.4 16V
Silnik: AXP

Gasnące 1.4 16V

Post autor: ajni » czw lis 17, 2011 15:21

Jak EGR się zatnie na otwartym to odpalanie silnika to będzie masakra.
Do sprawdzenia regulator ciśnienia paliwa, egr (ew zaślepić).

Jak trudne jest odpalanie zawsze rano i musisz długo kręcić spróbuj taki bajer. Przekręć klucz jak pompka przestanie brzęczeć wyłącz poczekaj z 5 sekund i włącz znowu, poczekaj aż pompka znowu popracuje i tak z 5 razy. Zobaczysz czy silnik załapie za 1 razem czy nie.
Kumpel tak inne auto odpala bo chyba pompka pada a koszty spore, a że na LPG jeździ to byle odpalić.


Myślcie ludzie to nie boli!!!

Chcesz się podpiąć pod VAGa? Daj znać!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości