1,3 cl nie odpala na ciepłym silniku

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Daga321
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: czw sie 25, 2016 18:14

1,3 cl nie odpala na ciepłym silniku

Post autor: Daga321 » sob wrz 24, 2016 18:33

Cieknie spod pokrywy zaworów (musiałam się doedukować...). Rozważam w ogóle wymianę wszystkich uszczelek, bo gdzie się nie zajrzy to nie wyglądają najciekawiej. Kopułkę rozebrałam, przy okazji wyczyściłam wszystkie styki, wygląda to dobrze (chyba, że palec może dobrze wyglądać, a jednak nie działać tak jak trzeba). Miesiąc temu mechanik przy wymianie oleju zaglądał do filtra powietrza i stwierdził, że wygląda na nowy. Rura od kolektora jest, ale po wstępnych oględzinach stwierdzam, że jest w okropnym stanie.



Awatar użytkownika
iNitiaL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: czw paź 31, 2013 14:43
Lokalizacja: ___
Auto: mk zwei

1,3 cl nie odpala na ciepłym silniku

Post autor: iNitiaL » ndz wrz 25, 2016 11:20

___
Ostatnio zmieniony ndz paź 09, 2016 00:53 przez iNitiaL, łącznie zmieniany 1 raz.


___

Daga321
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: czw sie 25, 2016 18:14

1,3 cl nie odpala na ciepłym silniku

Post autor: Daga321 » ndz wrz 25, 2016 13:15

Z uszczelkami raczej sama kombinować nie będę, bo kupiłam złom i dopiero się uczę razem z nim. Do zera mi się nie zdarzyło, ale na niskiej rezerwie (prawdopodobnie) zrobiłam ok. 30 km jak go sprowadzałam do domu. Nie wiem ile dokładnie było paliwa, bo wskaźnik czasem sam nie wie co pokazuje. Problem jest tylko przy rozruchu, jak już odpali to chodzi bardzo dobrze, nie ma żadnych falowań ani nic



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości