GTI 35 dsg 6, błąd esc, nie odpala

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

theOne_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: wt maja 03, 2011 17:19

GTI 35 dsg 6, błąd esc, nie odpala

Post autor: theOne_ » pt cze 24, 2016 22:19

Witam, mam poważny problem ze swoim gti 35 dsg 6. Przez dwa ostatnie dni bawiłem się w detaling więc dużo wody szorowania, polerowania itp. Wydawało mi się że jak przestawiałem golfa to dziwnie odpalał (z opóźnieniem) ale odpalał. Na koniec dnia wjechałem do garażu-zgasiłem. Chciałem przestawić i choinka na zegarach, samochód wierzga w przód w tył i po czasie każe przestawiać na P lub N żeby odpalić. Teraz po 30 min wyskakuje błąd esc. Oprócz tego pedał hamulca jest twardy? Ktoś ma pomysł co się dzieje? Auto unieruchomione w wąskim garażu.... Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)


był Passat 1.8 tsi '10, jest Golf GTI 35 '12 + ford mondeo '14 2.0 tdci @ 188hp

maxan
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: sob sty 15, 2011 18:03
Lokalizacja: STG

GTI 35 dsg 6, błąd esc, nie odpala

Post autor: maxan » pt cze 24, 2016 23:31

Częste mycie skraca życie ;) Czyżby spalone ECU/ECM (jak zwał tak zwał)?
http://www.golfmk6.com/forums/showthread.php?t=33202" onclick="window.open(this.href);return false;


Golf 4 GTi 1.8 20V TURBO AGU
Obrazek

theOne_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: wt maja 03, 2011 17:19

GTI 35 dsg 6, błąd esc, nie odpala

Post autor: theOne_ » ndz cze 26, 2016 16:25

Na szczęście, to problem taki jak znaleziony gdzieś w necie:

"Ufff!;) Po problemie! Nie trzeba było podłączać komputera. Usterka była bardzo błaha a mianowicie rozładowany akumulator znaczy się za słaby do rozruchu bo radio i elektryka działała co mnie wprowadziło trochę w błąd tak jak komunikat "ESP error", który nie wiem co ma wspólnego do słabego akumulatora!:) Dzięki za pomoc!"

Także prostownik i jechana i odpala, ale kontrolki dalej się świecą więc pewnie i tak będę musiał podjechać gdzieś i podpiąć i skasować błędy.

Pozdrawiam :)


był Passat 1.8 tsi '10, jest Golf GTI 35 '12 + ford mondeo '14 2.0 tdci @ 188hp

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości