Gwizdze cos pod maska ..

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Wiatr_w_Oczach
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn cze 10, 2013 22:04

Gwizdze cos pod maska ..

Post autor: Wiatr_w_Oczach » pt lip 19, 2013 14:46

No i o to chodzilo ludzie :bigok: teraz wiem gdzie zaczac chociaz , zaraz popatrze o tym monowtrysku .
Dzieki Serdeczne dobry czlowieku , jak moge dac punkty za pomoc ? bo nie wiem jeszcze :grin:



Awatar użytkownika
VWiater
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 13:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Gwizdze cos pod maska ..

Post autor: VWiater » pn lut 23, 2015 19:49

numb7 pisze:Podepnę się pod temat, żeby nie zakładać nowego. MK2 1.6 na gaźniku 2E2 + LPG, też mi gwiżdże pod maską, najgorsze, że z okolic gaźnika... Najgłośniej na biegu jałowym i przy jeździe na stabilnych obrotach. Dźwięk znacząco cichnie podczas przyspieszania. Wcześniej niż 2 miesiące temu zdarzało się to sporadycznie, może 2 razy na 10 odpaleń silnika, a teraz świszcze za każdym razem. Czy może to być jakaś nieszczelność?
Kolego rozwiązałeś ten problem? bo mam to samo i podejrzewam podstawke gaźnika ale nie jestem pewien

EDIT. Jak polewalem woda pod gaznik to pisk ucichał dlatego też wymieniłem podstawe gaźnika i pisk/swist ucichł.


Założyłeś temat z problemem swojego auta i ktoś Ci pomógł? Czuj się zobowiązany napisać co było przyczyną problemu i w jaki sposób go rozwiązałeś!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości