1.6SR z automatyczną skrzynią biegów

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piotrekkk.84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn sty 20, 2014 21:30
Lokalizacja: Głogów

1.6SR z automatyczną skrzynią biegów

Post autor: piotrekkk.84 » wt mar 04, 2014 11:13

Witam i odrazu sorry ze moze zle temat zalozony ale mam Golfa z silnikiem 1.6SR 8V ale w manualnej przekładni a chciałbym się chocaż dowiedziec od ludzi posiadajacych jednostke 1.6SR w automacie jak automat zmienia im biegi przy spokojnej jezdzie do jakiego momentu obrotowego podkreca i przezuca na "roznych predkosciach", czy moglby mi ktos cos napisac wiecej w tej sprawie?



Awatar użytkownika
Fafik258
Forum Master
Forum Master
Posty: 1096
Rejestracja: wt mar 16, 2010 23:47
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

1.6SR z automatyczną skrzynią biegów

Post autor: Fafik258 » wt mar 04, 2014 15:46




ozzy1979

1.6SR z automatyczną skrzynią biegów

Post autor: ozzy1979 » śr mar 05, 2014 18:51

Dobrze przeczytaj ten wątek. Od siebie dodam (jako użytkownik aut z manualem i ASB), że automat bije na głowę manuala pod każdym względem. Jak chcesz więcej rzetelnych informacji to dawaj na priw. Nie mam ochoty po raz kolejny przekomarzać się z ludźmi, którzy:
1. automat to widzieli na zdjęciu, ewentualnie na YT
2. nie mieli w życiu automata a się mądrują
3. mieli TRUPA/Y a nie automata/y



Awatar użytkownika
piotrekkk.84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn sty 20, 2014 21:30
Lokalizacja: Głogów

1.6SR z automatyczną skrzynią biegów

Post autor: piotrekkk.84 » czw mar 06, 2014 08:50

Siema, wogole nie wiem oco wam chodzi caly czas, ja zadalem pytanie odnosnie automatu, jak automat zmienia biegi przy spokojnej jezdzie, do jakiego momentu obrotowego podkreca i przezuca na roznych predkosciach a wy mi wypisujecie co jest lepsze czy automat czy manual, ja wiem ze automat jest lepszy i tego nikt mi nie bedzie podwazal, chyba ze faktycznie ktos kupil zloma i steka ze automat do bani.



ozzy1979

1.6SR z automatyczną skrzynią biegów

Post autor: ozzy1979 » czw mar 06, 2014 10:04

Automat przerzuca biegi wtedy, kiedy Ty CHCESZ. I nie ma sztywnych obrotów, przy których to zrobi.
piotrekkk.84 pisze:o jakiego momentu obrotowego podkreca
Automatu nie interesuje kompletnie moment obrotowy. On tylko go przenosi jak każda skrzynia biegów.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości