Nie zapala, silnik ANN

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

Nie zapala, silnik ANN

Post autor: malutki » czw maja 16, 2013 21:20

Witajcie,
niestety za bardzo pochwaliłem moje auto i teraz stoi od niedzieli :crazy: W niedziele wieczorem normalnie wróciłem do domu wieczorem. Nie wiem czy wpływ miał dość obfity deszcz. W poniedziałek rano nie chciał zapalić. Wieczorem (poniedziałek) sprawdziłem kable (stan ok), kopułka i palec w stanie kiepskim więc wymieniłem na nowe BERU. Niestety nie pomogło. Iskra jest, pompa podaje paliwo, rozrusznik dobrze kręci. Myśleliśmy że świece zalane, ale one suche jak pieprz! Dziś zdjęliśmy z kolegą rurę dolotową by sprawdzić czy paliwo wychodzi z wtrysku. Niestety nie podaje paliwa do układu dolotowego. Znajomy twierdził by przedmuchać czujnik halla bo niby może od tego nie palić. Niestety dalej nic. Czy macie jakieś pomysły co sprawdzić?


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

Re: Odp: Nie zapala, silnik ANN

Post autor: malutki » czw paź 17, 2013 22:35

Temat do kosza. Walniety był czujnik który odłączał pompę paliwa przy przełączaniu na gaz


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości