1.8 90km Przerywa.

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

SHITERS93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 19, 2013 06:57

1.8 90km Przerywa.

Post autor: SHITERS93 » czw wrz 26, 2013 23:37

Siema. Jestem nowy na forum to mój pierwszy temat jak i post. Od 2 tyg stałem sie posiadaczem bardzo zadbanego mk2 1.8 jednopunkt. Autko na instalacji gazowej staga. Na gazie jezdzi bardzo dobrze. spalanie ok 10-11 l w cyklu mieszanym. Ale problem zaczyna jak chce pojedzic na benzynie. Otóż na postoju zazwyczaj wkreca sie na obroty jak szalony choc czasem niechce. Czasem trzyma obroty czasem nie. Gdy staram sie ruszać lub podczas jazdy przełaczam na PB to 2 sekundy ciagnie normalnie i potem odcina go na sekundę i tak w kółko domyslam sie ze to przez poprzedniego wlasciciela co miał go 3 miesiace i jezdził nim tylko na gazie... Po karcie pojazdu doszlem do znajomego co miał ten samchód przez 2 lata i sprzedał 4 miesiace temu i mówił ze na benzynce normalnie smigał . Kumpel ma całego takiego na cześći. Od czego zacząć poszukiwania przyczyny tego? Monowtrysk może miec coś do tego ? Albo pompka paliwa ? Z góry dziekuje za jakie kolwiek podpowiedzi. Pozdrawiam .



emilboski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 11:39

1.8 90km Przerywa.

Post autor: emilboski » pt wrz 27, 2013 08:55

Witam . Pierwsze co to zacznij od tego żeby wykasować błędy (odepnij akumulator na kilka minut lub nawet na całą noc) następnie zacznij od pompy paliwa puzniej monowtrysk



Awatar użytkownika
homer21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1011
Rejestracja: wt lis 15, 2011 13:25
Lokalizacja: Pniówek

1.8 90km Przerywa.

Post autor: homer21 » sob wrz 28, 2013 19:34

po piersze zacznij od sprawdzenia filtra paliwa pod podwoziem przy pompce paliwowej zobacz czy smok w baku nie jest zapchany i to by było na tyle masz zapchany układ paliwowy po prostu ..


Mój Mk2 1.8 T :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=514787" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości