Webasto jak obsługiwać?

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

czarnaperła
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 30, 2013 13:55

Webasto jak obsługiwać?

Post autor: czarnaperła » wt cze 18, 2013 17:22

Witam. Niedawno dopiero zauważyłem, że mam u siebie webasto

Obrazek


nie mam pilota do tego a w sumie to by się przydał, znalazłem coś takiego w sieci:
czy taki tylko i wyłącznie musi być pilot?
Obrazek



a czy taki pilot będzie działał?
Obrazek


I jeszcze ostatnia kwestia: czy webasto + pilot wystarczy aby załączyć webasto, czy trzeba jeszcze jakiejś centralki czy coś podobnego zamontowanego wewnątrz aby przekazywało sygnał z pilota do samego webasto.... czy t czasami nie Telestart czy coś takiego
a możliwe, że mogę mieć zamontowane webasto, które mogę tylko uruchomić bez pilota (takie bez anteny?)
Pozdrawiam/czarnaperła



Awatar użytkownika
jarek323
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz sie 19, 2012 12:44
Lokalizacja: Mroków / Warszawa

Webasto jak obsługiwać?

Post autor: jarek323 » wt cze 25, 2013 19:01

Potrzebny Ci będzie moduł telestart z anteną i pilot (ja kupiłem t90 bo nie ma problemów z dostępnością pilotów gdybym kiedyś zgubił)
Zależy jeszcze czy masz webasto analogowe czy cyfrowe, wydaje mi się że z zegara który wrzuciłeś sterowane są tylko analogowe ale pewien nie jestem.
Jeżeli webasto sterowane jest cyfrowo potrzebny ci będzie telestart t91r+antena+pilot.


Obrazek

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Webasto jak obsługiwać?

Post autor: grg474 » czw cze 27, 2013 10:44

jarek323 pisze:Zależy jeszcze czy masz webasto analogowe czy cyfrowe,
analogowe - skoro ma taki zegar


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości