Jaki stan paliwa?

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piotrusss89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: wt lis 09, 2010 18:21
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jaki stan paliwa?

Post autor: piotrusss89 » ndz cze 17, 2012 16:46

grandi pisze: Nie ma kontrolki reerwy w mk II po ty by nie wyjeździć paliwa do końca .
Tak szczerze to wątpie że to dla tego niema kontrolki rezerwy, tylko z innej przyczyny :jezor:


Moja Bryka :-) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=491633" onclick="window.open(this.href);return false;

ozzy1979

Jaki stan paliwa?

Post autor: ozzy1979 » ndz cze 17, 2012 16:57

grandi pisze:Schodzisz do 1 kreski powyżej rezerwy i tankujesz takie moje zdanie , nie tylko pompę można zatrzeć ale i wtryskk przykładowo bo też jest chłodzony paliwem , niektórzy na lpg robią sobie odciecie pompy i w ten sposób wtrysk potem pada. Nie ma kontrolki reerwy w mk II po ty by nie wyjeździć paliwa do końca .
Dokładnie tak, 100% racji. Ja zawsze walę pod korek (co mi da tankowanie 10 x 30 zł w miesiącu, skoro, przykładowo, wiem, że mam przejechać np 600 km łacznie przez miesiąc). Jak zejdzie do pierwszej kreski nad czerwonym polem do znowu do pełna. osobiście nie widzę kompletnie sensu tankowania za 20-50 zł.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Jaki stan paliwa?

Post autor: Paweł Marek » pn cze 18, 2012 14:35

niema żadnego chłodzenia wtryskiwaczy bo paliwo przez nie nie płynie kiedy się nie otwierają tylko obok daleko od końcówki. Chodzi raczej o funkcję czyszczącą końcówki przez minimalną ilość paliwa wydostającą się przez zamkniety wtryskiwacz który idealnie szczelny nie jest nigdy. Zamykam te teksty sa wielokrotnie powtarzane wszystko o tym dawno napisano.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości