Odma w 2E

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Zwi3rzu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: ndz gru 11, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Odma w 2E

Post autor: Zwi3rzu » sob gru 17, 2011 18:29

Witam

Znalazłem przyczyne lania sie oleju. Mam pekniety przewod gumowy tak zwana odmę. Znalazłem na allegro oryginał za 58zl+ wysyłka http://allegro.pl/odma-waz-odmy-vw-golf ... 10429.html. jakie macie doswiadczenie z zamiennikami i jakie sa ich ceny?
Jesli trzeba bedzie kupie oryginal jesli zamiennik jest zacny i duzo tanszy to po co przeplacać:)

:pub:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Odma w 2E

Post autor: Paweł Marek » sob gru 17, 2011 19:33

Sam niedawno kupowałem, na razie się trzyma, zauważyłem zdarty numer OE, więc to pewnie oryginał sprzedawany poza ASO. To samo drugi plastykowy kawałek - też go sprawdź łatwo pęka, i kosztuje mniej więcej tyle samo. Niestety nie znalazłem tańszych zamienników
Opcja to jeden całościowy wąż do 2E z Passata, masz wszystko z numerami wyszczególnione na forum szukajka na dole.
Ale szukaj taniej np http://allegro.pl/odma-przewod-odpowiet ... 63014.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Zwi3rzu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: ndz gru 11, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Odma w 2E

Post autor: Zwi3rzu » ndz gru 18, 2011 13:44

Pogrzebałem nieco i ten drugi wąż jest baaardzo w przyzwoitym stanie jednak zobaczylem ze mam jeszcze jeden wąż do wymiany ten po prawej stronie silnika , tam mi leci borygo.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Odma w 2E

Post autor: Paweł Marek » ndz gru 18, 2011 17:59

Jeśli piszesz o tej metalowej rurce to jest do dostania w zamiennikach Toprana, podobnie z króććami przy głowicy są tanie zamienniki ale oryginały są nieznaczni droższe a o niebo lepsze, tylko nie kupuj oryginałów w ASO, przyzwoity sklep sprowadź oryginał z hurtowni na drugi dzień, ja płaciłem ok 40 zeta za przedni.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Zwi3rzu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: ndz gru 11, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Odma w 2E

Post autor: Zwi3rzu » ndz gru 18, 2011 21:27

Musz namierzyc jakis sensowny sklep z gratami w mojej okolicy( Legionowo , Mazowieckie) bo projekt i plan bedzie calkiem duzy:)

Od odmy w górna cześć pokrywy klawiatury wchodzi taki gumowy grzybek czy tylko oryginał w serwisie da sie taki kupić?



Awatar użytkownika
kamilsdz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 680
Rejestracja: pn sty 10, 2011 15:23
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Odma w 2E

Post autor: kamilsdz » ndz gru 18, 2011 23:32

Zwi3rzu, ja kupiłem na tej samej aukcji tydzien temu tą odme. Wygląda solidnie. Niestety błędnie kupiłem do 2e a do AGG jest inne więc leży nowe w szufladzie, jak chcesz to mogę Ci odsprzedać taniej:) jak coś to się odezwij na PW



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości