2.0 16V 9A nie dostaje paliwa na wtryski

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
golfista_1993
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: wt sty 04, 2011 11:54
Lokalizacja: Myszków

2.0 16V 9A nie dostaje paliwa na wtryski

Post autor: golfista_1993 » sob kwie 09, 2011 22:17

Witam ! Mam Golfa mk2 GTI 1.8L 112KM EV i mam podobną pompę paliwa. W zasadzie są dwie bo jedna w baku a druga zewnętrzna przy belce i o niej mowa. Przy wymianie filtra paliwa nie mogłem skubańca wyjąć więc postanowiłem wyjąć całą tą puszkę i ją odpicować bo była obłocona, zakurzona - Masakra... Po wyjęciu i kończeniu mycia także zastanawiałem się co to za puszka przy pompce ;/ Wygląda to na dodatkowy filtr paliwa ale wątpię żeby tak było. Myślałem żeby to ominąć ale jak tak jest to musi już tak być... Wstrzykiwałem w to coś paliwo strzykawką i był dobry przepływ i żadnego syfu nie widziałem wylatującego... A próbowałeś przekręcić kluczyk i poczekać nawet minute ? Może układ jest zapowietrzony i nie może przepłynąć paliwo ? Albo wężyk gdzieś jakiś jest zagięty... Albo rozdzielacz uszkodzony... Kurde no nie wiem co ci powiedzieć :-( Poszukaj na forum może jest jakiś podobny temat.

http://img12.imageshack.us/g/dsc00687hr.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false; << Fotki mojej puszki o której mowa wyżej.

PS. Zajebiście wygląda u ciebie ten kolektorek ssący na czerwonym deklu :bigok: Poezja !!

Pozdrawiam !



Awatar użytkownika
golfista_1993
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: wt sty 04, 2011 11:54
Lokalizacja: Myszków

2.0 16V 9A nie dostaje paliwa na wtryski

Post autor: golfista_1993 » ndz kwie 10, 2011 16:46

Akumulator ciśnienia paliwa :bajer: Czyli dobrze że tego nie wywaliłem, bo z tego co czytałem to jest on potrzebny do ciśnienia paliwa (chyba). A wracając do twojego problemu to nie wiem o co chodzi :? Opcja z zapchanymi wtryskiwaczami nie wchodzi w grę raczej... A próbowałeś je odpowietrzyć ? Luzujesz wszystkie, druga osoba odpala i dokręcasz jak się poleje benzyna ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości