zła praca pompki paliwa

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

lukdem
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn mar 21, 2011 20:27

zła praca pompki paliwa

Post autor: lukdem » wt mar 22, 2011 23:36

witam mam nastepujacy problem z moim golfem 3 1.6 beznyna. mianowicie chodzi o to ze bompka nie wyciaga mi do konca paliwa w zbiorniku jak dochodzi do ostatniej bialej kreski to juz mam problem go odpalic gdyz slysze ze pomka nie pompuje paliwa (charakterystyczne takie buczenie). Jaka to może być przyczyna czy to moze być mankament golfuów bo u mojego kumpla to samo bylo i mowi ze tego nie da sie tak zrobic bo golfy tak maja. Czy po prostu jest to jakas usterka ktora mozna bez problemu naprawic. dodam ze dgy jest powyzej 1 kreski paliwa to golfina bez problemu zapala



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

zła praca pompki paliwa

Post autor: Paweł Marek » wt mar 22, 2011 23:42

na ogół to efekt złego montażu nowej pompki, bez koniecznego oringu na jej obwodzie. Jeśli jest jeszcze oryginalna trzeba wyjąć, może tylko sitko na dole zapaprane


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

lukdem
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn mar 21, 2011 20:27

Re: zła praca pompki paliwa

Post autor: lukdem » czw mar 24, 2011 20:47

no problem juz jest znany mam uszkodzony licznyk i mi zly stan paliwa pokazuje bo wskaznik paliwa jest polaczony rezystorkiem ze wskaznikiem od temp. cieczy chlodzacej



DaroW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: czw sty 28, 2010 19:25
Lokalizacja: okol. Czewy

zła praca pompki paliwa

Post autor: DaroW » czw mar 24, 2011 21:40

Może masz źle wyregulowany czujnik poziomu paliwa?



lukdem
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn mar 21, 2011 20:27

Re: zła praca pompki paliwa

Post autor: lukdem » sob mar 26, 2011 17:05

mam dobrze to jest wina licznika bo zle pokazuje mi tez temp wody a to jest polaczone rezystorem



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości