Wskaźnik Paliwa

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

bletka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob sty 15, 2011 21:58

Wskaźnik Paliwa

Post autor: bletka » pt lut 04, 2011 16:46

Przerabiany temat nie wiadomo ile razy ale tak czy siak żadnego rozwiązania konkretnego nie widzę. Otóż po przekręceniu stacyjki wskazówka od paliwa lekko drgnie i nie pokazuje stanu paliwa. Po przemyśleniu wydaje mnie się teraz że to może być czujnik który odbiera sygnał z pływaka, albo zaśniedział albo po prostu się wytarł. Noo i dziś wziąłem się za pracę, kolega powiedział że jest pod siedzeniem pompka a tu u mnie nie ma. Zajrzałem do bagażnika pod dywanikiem z lewej strony, nic nie ma. A z prawej mam butle walcową od gazu o pojemności 45 litrów która ma bardzo krótkie przewody. Koledzy i co ja mam teraz zrobić ?? BO na pewno jest w bagażniku ta pompka przynajmniej tak mi się wydaje. I jak się do tego zabrać wszystkiego krok po kroku by naprawić ten mankament. Bo jak tu jeździć nie wiedząc ile się ma paliwa?? :bajer:



Awatar użytkownika
janek1350
VW MANIAK
VW MANIAK
Posty: 459
Rejestracja: śr paź 28, 2009 19:44
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Kontakt:

Wskaźnik Paliwa

Post autor: janek1350 » pt lut 04, 2011 17:21

w golfach mk3 i mk2 to standart poziom paliwa dopiero pokazuje po odpaleniu silnika chyba ze masz coś z pływakiem a jest on w bagazniku z prawej strony razem z pompą paliwa.



bletka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob sty 15, 2011 21:58

Re: Wskaźnik Paliwa

Post autor: bletka » pt lut 04, 2011 18:56

Po odpaleniu jest to samo. Tak czy siak nie mam jak się za to zabrać bo nie mogę butli z gazem przesunąć i lipa !!



Awatar użytkownika
janek1350
VW MANIAK
VW MANIAK
Posty: 459
Rejestracja: śr paź 28, 2009 19:44
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Kontakt:

Wskaźnik Paliwa

Post autor: janek1350 » pt lut 04, 2011 19:08

no to ci pozostanie wyjęcie butli z gazem inaczej sie nie dostaniesz do pływaka



pasiu66
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: ndz mar 01, 2009 19:52
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Wskaźnik Paliwa

Post autor: pasiu66 » sob lut 05, 2011 09:57

janek1350 pisze:w golfach mk3 i mk2 to standart poziom paliwa dopiero pokazuje po odpaleniu silnika .
Jak nie wiesz to nie mów, poziom paliwa pokazuje bo włączeniu zapłonu, nie ma potrzeby odpalania silnika :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości