GTI Golf pf

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

GTI Golf pf

Post autor: CIENKII » pt gru 03, 2010 14:03

witam . . mam taki problem . . a opisywac go nie bd bo kazdy widzi to w swojej wyobrazni inaczej wiec nagrałem krotki film fakt ze jakos do dupy ale widac wszystko co trzeba . .

" onclick="window.open(this.href);return false;

auto odpalone przy pulsowaniu gazem chodzi jak trzeba . . na luzie jjak na filmie gasnie . . w 40 sekundzie trzymalem rowno gaz na ok 2.5 tys obr mimo wcisnietego gazu auto gasnie . .

co to jest . . zrobilo sie tak jak na dworze zawitalo -18 . . teraz jest -9 i problem pozostal . .mimo ze poprzedni tydzien przy -14 chodzil jak trzeba



Awatar użytkownika
karol83
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: ndz cze 01, 2008 09:03
Lokalizacja: bydgoszcz

GTI Golf pf

Post autor: karol83 » pt gru 03, 2010 14:26

Stawiam na pompę paliwa.
tam sa prawdopodobnie dwie wstępna i ciśnieniowa (w zbiorniku i za zbiornikiem)



Awatar użytkownika
kurczepieczone
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob paź 10, 2009 09:57
Lokalizacja: Kraków

GTI Golf pf

Post autor: kurczepieczone » pt gru 03, 2010 14:28

Sprawdź szczelność regulatora ciśnienia paliwa przy listwie wtryskowej. Może ciśnienie jest za małe i wtryskiwacze zalewają świece?



Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

GTI Golf pf

Post autor: CIENKII » sob gru 04, 2010 15:52

problem zlokalizowany i to strzal w ,,10-tke''

o 22 po pracy odpalam i znow to samo co na filmie . . śrubokręt w reke maska w góre i sprawdzanie czy wszystkie gumy od dolotu szcxzelne i opaski trzymaja aby wyeliminowac stwardniale gumy od zimna i jakies ,,lewe powietrze ''

odpalam i znów to samo . . coś mnie tchnęło zeby pokręcić śrubka od ,,zderzaka'' przepustnicy podniosłem obroty na max czyli u mnie jakieś 2500obr pochodził tak chwile i zmniejszylem tak jak bylo wczesniej . . przyjechalem do domu zgasilem i ? . . i przed chwilka poszedlem do auta odpalam i auto chodzi jak trzeba nic nie gasnie chodzi równo trzyma obroty . .

GTI zyje :D chodzi jak fabryka :D

dzieki tym ktorzy zainteresowali sie tematem i próbowali pomóc :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości