Golf MK2 1.8 B+G 1990r., Ziębice (Dolny Śląsk) 2400

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
MK2GTD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 17, 2016 05:24

Golf MK2 1.8 B+G 1990r., Ziębice (Dolny Śląsk) 2400

Post autor: MK2GTD » czw lip 21, 2016 11:12

Witam, interesuje się tym MK2 z linku http://olx.pl/oferta/volkswagen-golf-mk ... gvV6j.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Miałby ktoś w okolicy żeby go obejrzeć? A może kojarzy to auto z jakichś spotów z Waszego województwa? Interesuje mnie głównie stan lakieru i budy (czyli standard pas dolny, wlew paliwa, progi, podłoga - głównie przy korkach odpowietrzających czy jeszcze są na miejscu, kielichy głównie przód bo z tego co kojarzę lubią się rozlecieć szczególnie od jazdy nieumiejętnej na gwincie).

Byłbym wdzięczny za każde info, szukam drugiego już MK2 na projekt - prawdopodobnie trafi tam mój 1.6 SB z drobnymi modami, na pewno środek kubły w skórach np z corrado itp, i na przyszły rok malowanie. Autem będzie fruwać moja kobieta (zaraziła się zajawką do starych VAGów) także nie chcę pognitego ulepa, lecz zdrową bazę w którą nie będzie żal włożyć trochę pieniędzy i nie będzie masakry przy próbie malowania go w przyszłym roku. Z góry dzięki za każde info



Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

Golf MK2 1.8 B+G 1990r., Ziębice (Dolny Śląsk) 2400

Post autor: WichuTM » wt lip 26, 2016 12:33

Niech Ci wyślę zdjecia wszystkich elementów o ktore pytasz. Jak ma czyste sumienie i się przyłoży to nie będziesz mial co oglądać na miejscu...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości