VW Golf MK4 2,8 V6 2001 USA Oława 8900

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
Azgorath
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 693
Rejestracja: czw kwie 18, 2013 11:09

Re: VW Golf MK4 2,8 V6 2001 USA Oława 8900

Post autor: Azgorath » wt sie 16, 2016 17:40

art_2008_a_ pisze:jejku auto za 8 tysi, nawet jak coś jest nie oryginalne to to jest zabawka do pojeżdżenia, niezależnie od tego czy kierunki powinny być pomarańczowe czy inne, większość rzeczy pasuje do us a co nie pasuje to trudno, mi na przykład nie pasuje klimatronik do wersji us zwykle widywałem manualne ale to nie znaczy, że ktoś po zakupie nie będzie się cieszył tym autem no chyba, że jest zakatowane to radość będzie krótka :-)
Paaaaanie... to auto ma dopiero 15 lat, jak któryś z elementów się nie zgadza po przelocie rzędu 300 tysięcy, to już jest ulep, dzwonnik i w ogóle szkoda strzępić ryja :kac: A co do egzemplarza wyżej, to auto jest z USA, czyli trzeba się spodziewać tego, że nikt nie opłacił lata wstecz kontenera, nie zapłacił Amerykanowi pełnej wartości auta tylko po to, żeby mieć inne zderzaki i słabszy silnik z Hameryczki.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości