golf IV , 1.6-SR, 1999, Nisko, 6 200 zł

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1045
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

golf IV , 1.6-SR, 1999, Nisko, 6 200 zł

Post autor: Pastusiak » pt maja 06, 2016 00:32

Ok piszcie co chcecie, mam wrażenie że jesteście tak nastawieni jakoś dziwnie i opętani że do Was nic nie przemówi...Obejrzałem przed momentem, oferty sprzedaży golfów mk4, obejrzałem ulice różnych miast na street view i jaki wniosek?
Na obejrzanych 50 egzemplarzy może 8 nie miało oznaczeń i były to przeważnie, jakieś wiesniackie tuningi - białe lampy, nieudolnie przyciemnione szyby, w środku demolka, brak osłony na silniku i ogniska korozji..pozostałe zdrowe auta miały chociażby napis "golf" - przypadek?

Dalej to powiem tylko tyle że to Wy jesteś jacyś dziwnie przekonani do swoich racji...nie jest żadna prawdą że połowa aut zjeżdżała bez napisów z fabryki takie coś wciskacie od 4 postów..Powiem więcej to są skrajne przypadki i raczej rzadko kto wykupywał opcję bez oznaczeń
Musi wiedzieć że są trzy możliwości
A) nie ma oznaczeń -bo ktoś odkleił - ok, jak chciał jego sprawa...
B) coś było kombinowane i po prostu już nikt tego nie przykleił
C) wyjechało tak z fabryki - rzadki przypadek - chyba jeden na milion...

I teraz widać że Wy cały czas trzymacie się ostatniej opcji a wg mnie w tym aucie są dwie pierwsze TYLKO możliwe..i prędzej ja trafie szóstkę w totka niż ten golf taki wyjechał z fabryki...

Także nie wiem kto jest jakim specem...jak jesteście tacy do przodu i pojedliście wszystkie rozumy, to dlaczego nie czepiacie się jak ktoś opowiada rozmaitości o złym spasowaniu elementów?
Złe spasowanie to zawsze wynik kolizji? otóż też..tez są dwie opcje - albo rozbierany np przód do napraw, drzwi opadnięte od starości itp..albo kolizja..
i teraz niczego nie można być pewnym a Wy się uczepiliście swoich jakiś historyjek że auta tak wyjeżdżały z fabryki i przy tym ciągle stoicie a to niekoniecznie musi być prawdą i raczej nią nie jest bo statystyki są jakie są..90% aut ma oznaczenia i tyle w temacie!!!!



Awatar użytkownika
cinek2004
"
Posty: 1795
Rejestracja: pn cze 04, 2007 08:01
Lokalizacja: Warszawa - WB

Re: golf IV , 1.6-SR, 1999, Nisko, 6 200 zł

Post autor: cinek2004 » pt maja 06, 2016 01:11

Najprostsza opcja żeby to sprawdzić - zdjęcie wklejki w bagażniku. Będzie wiadomo czy fabrycznie miał oznaczenia.



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14139
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

golf IV , 1.6-SR, 1999, Nisko, 6 200 zł

Post autor: Michał_1977 » pt maja 06, 2016 06:39

Pastusiak, nie bądź jak Antoś Maciarewicz. Tamten wszędzie widzi trotyl,zamachy i spiski,ty zaś widzisz od razu bite auto. Brak emblematów nie jest wyznacznikiem wozu po dzwonie,pamiętaj.
Ty powiedziałeś A,rozmówcy B,a autor tematu niech powie C i podjedzie obejrzeć skoro ma tylko 20km :bajer:

Dajcie już spokój.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

golf IV , 1.6-SR, 1999, Nisko, 6 200 zł

Post autor: art_2008_a_ » pt maja 06, 2016 07:08

koledzy, zjechaliście zdrowo ten brak oznaczeń na tylnej klapie a jednak Pastusiak, ma trochę racji, oglądałem w życiu wiele mk4 i na żywo i w ogłoszeniach i jednak w tych bez oznaczeń to jednak zwykle były dzwony z tyłu a nie, że ktoś tam zrezygnował w fabryce z tych oznaczeń albo sam je odklejał bo mu się nie podobały, owszem są i takie przypadki ja jednak zwykle trafiałem na ponownie malowaną tylną klapę lakier 300 mikronów albo i więcej czyli jeszcze szpachlowana a i źle spasowana z lampami więc nie jest tak różowo, że są to same bezwypadkowe ideały ale też nie jest tak, że każde auto jest bite. Trzeba zachować czujność i rozkodowywać wlepki w bagażniku i to wszystko :chytry:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości