Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2352
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: herbu » pn sie 24, 2015 21:35

markim321 pisze:Jak myślicie warto?
Z jednej strony wygląda ładnie, ale z drugiej płacić 7750 zł z opłatami minus to co się utarguje, za zwykłą 80 TDI? Owszem, to świetne auta, nie rdzewieją, przejadą milion km, jeździ się tym przyjemnie, sam silnik to klasyka, a koszty użytkowania będą śmiesznie niskie, ale tu nie ma nawet klimy. A to podstawa. W A6 C4 klima to prawie standard i w dzisiejszych czasach, to absolutne minimum.
Ja bym mimo wszystko celował w A6 C4. Większe auto, lepszy komfort, ładniejsze (choć to kwestia gustu).
Jeśli jednak upierasz się przy 80 TDI, to nie ma się co bać - tam nie za bardzo jest się co psuć :bigok:


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: VW_seller » pn sie 31, 2015 12:48

markim321 pisze:Silnik 1Z na przepływce Boscha i nastawniku potencjometrycznym. Vag łączy się tylko z Airbagiem i ABS-em bo diagnostyka silnika w tym modelu jest podobno okrojona do minimum. Silnik ładnie pracuje, ładnie odpala i nie dymi. Podobno w tym modelu ten 1Z ma niecałe 90KM i ok 180NM. Jak myślicie warto?
94r już powinien łapac się na pompe z HDK i przepływka pierburg , i dobrze jak by to miał bo te stare przepływki i pompa z nastawnikiem mes jak padnie ,są drogie koszta naprawy ,chyba ,że kupić i oddać komuś na przekładke na HDK i wtedy nie ma się co zepsuć i masz pełną diagnostyke VAG .a graty te co(pompa z MES ,przepływka ) dobre odsprzedać. wyjdzie cię to na zero po dobra pompe z MES można za około 900zł sprzedać.

a6 c4 mi np się bardzo podoba ,klasa taka jak a4 b5 ale nie ma wielowachacza więc po dziurach jeździsz i się nie przejmujesz ,że ci jakiś wahacz zacznie pukać a komplet dobrej zawiechy na przód w b5 to około 1000zł .tych za 300-400zł to szkoda pakować jak komuś życie miłe .w a6 c4 i w 80 b4 masz zwykły wahacz na mc personie ,żadko to się psuje a wymiana w razie czego śmieszna finansowo . tyle właśnie,ze cięzko jest coś konkretnego znaleźć w tych modelach i to nie tanieje tylko jeszcze drożeje.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2352
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: herbu » pn sie 31, 2015 13:21

VW_seller pisze:a komplet dobrej zawiechy na przód w b5 to około 1000zł .tych za 300-400zł to szkoda pakować jak komuś życie miłe
Jak poczytasz na forum Passata, to zdecydowanie pozytywnie wypadają wahacze Master Sport. Ludzie to zakładają do Passatów i trwałością porównują z TRW - ponoć przejeżdżają nawet po 80 tys. km. A co najważniejsze komplet wahaczy kosztuje około 500 zł. Ale to ponoć jedyne warte uwagi w tym przedziale cenowym.


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: VW_seller » pn sie 31, 2015 13:54

herbu pisze:Jak poczytasz na forum Passata, to zdecydowanie pozytywnie wypadają wahacze Master Sport
czytałem nie raz jak i na forum a4 , i z własnego doświadczenia ( mam b5 ) i tak na góre jeszcze można to wsadzić ale max 3lata i do wywalenia i jak robisz to sam bo inaczej lepiej dołożyć i kupić cały komplet np RTS/febi za około 1000zł + montaż nie wiem ile biorą i masz spokój ale na dziury/wiochy nie wiem czy wytrzyma to ze 3 lata na ori kołach i oponach . na jakiś 17-stkach i niskich profilach można pomażyć ,że to wytrzyma te 3 lata . sam testowałem te MS-y i na normalne drogi wytrzymują prawie 3 lata . najlepsze wahacze szły na 1 montaż i takich już nie kupisz nigdzie ,nawet nowe ori za około 2 tyś ,dobra zawiecha bez obaw o pękniecię itp to koszt min 1000zł + robota ,to drogo ,gdzie w a6 c4 i 80 b4 to koszta może z 50zł na 2 koła i jeździsz bez obaw o co kolwiek . w wielowahaczu jednak jak znam dużo ludzi co to ma jednak jak jadą uważają na drogi omijąją czasem nei bezpiecznie bo się boją ,że coś padnie a to wiadomo ,że koszta .

widzisz sam mam b5 i jak dla mnie wielowahacz to głupota i jak by miało to zwykły zawias to auto by było praktycznie idealne do tego dochodzi fakt ,że jakoś specjalnie wygodne to nie jest .

ta 80 b4 z powyższego linku jest widac zadbana wszystko cacy ale fakt bez klimy to już cena kosmos .na długa trase się to nie nadaje .


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
markim321
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: czw cze 25, 2009 18:37
Lokalizacja: New Dzikow

Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: markim321 » ndz wrz 27, 2015 14:34

Witam. Odnawiam temat, gdyż znalazłem taką ofertę: http://www.gieldaklasykow.pl/audi-a6-av ... nowroclaw/" onclick="window.open(this.href);return false;
Są jakieś elementy na które trzeba zwrócić szczególną uwagę przy tej cenie, czy można brać w ciemno?


viewtopic.php?f=88&t=351270" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: VW_seller » ndz wrz 27, 2015 15:49

nie no maja ludzie fantazje .cena nie do kupna nawet za tyle . pewnie za tyle odda jak nie to bd stac.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2352
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: herbu » ndz wrz 27, 2015 15:53

markim321 pisze:Są jakieś elementy na które trzeba zwrócić szczególną uwagę przy tej cenie, czy można brać w ciemno?
To, że ktoś wystawił auto na giełdzie klasyków i dał kosmiczną cenę, wcale nie znaczy, że jest ono idealne. Tyle to nawet nie kosztują zadbane S6 tego modelu. Już lepiej znaleźć dobrą bazę za 6-8 tys. i zostanie Ci kupa forsy na ewentualne mody


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: VW_seller » ndz wrz 27, 2015 18:19

dokladnie .fantazja goscia poniosla i jelenia szuka .to ja za swoja b5 w total oryginale bym musial ze 30tys wolac a warte to moze z 6


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

Re: Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: WichuTM » ndz wrz 27, 2015 22:07

markim321 pisze:Witam. Odnawiam temat, gdyż znalazłem taką ofertę: http://www.gieldaklasykow.pl/audi-a6-av ... nowroclaw/" onclick="window.open(this.href);return false;
Są jakieś elementy na które trzeba zwrócić szczególną uwagę przy tej cenie, czy można brać w ciemno?

Zwróć uwagę na wszystko co się da, w końcu swoje lata to auto ma. Jeżeli wszystko okażę się w naprawdę przyzwoitym stanie, a Tobie zależy na takim konkretnie modelu to około 15 koła moim zdaniem warto zapłacić. Takich samochodów już nie robią, a kupienie szrocika za 7-8 koła i dołożenie drugie tyle nie da tego samego efektu co kupienie dbanego od nowości egzemplarza w oryginale.


Uśmiałem się czytając komentarze pod tym ogłoszeniem na Giełdzie Klasyków.....



Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2352
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: herbu » ndz wrz 27, 2015 22:17

WichuTM pisze:Takich samochodów już nie robią
To, niestety, prawda
WichuTM pisze:a kupienie szrocika za 7-8 koła i dołożenie drugie tyle nie da tego samego efektu co kupienie dbanego od nowości egzemplarza w oryginale.
Za 7-8 koła można już znaleźć całkiem niezłe auto. Ba jak się ma szczęście to i za 4-5 tys. zł możesz kupić sensowne C4. Ale może być i tak, że kupisz za 10 trupa. Każde auto trzeba dokładnie obejrzeć. Podstawa w tych autach, to zdrowa blacha - generalnie Audi nie powinno rdzewieć, ale musi być bezwypadkowe i zadbane. A takich prawie nie ma. No i przednie błotniki rdzewieją w większości aut niestety - wada konstrukcyjna podobnie jak w Golfach mk4 czy Passatach b5.


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

Awatar użytkownika
markim321
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: czw cze 25, 2009 18:37
Lokalizacja: New Dzikow

Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: markim321 » ndz wrz 27, 2015 22:41

Za 7-8 koła można już znaleźć całkiem niezłe auto. Ba jak się ma szczęście to i za 4-5 tys
Oglądałem kilka w przedziale 9-12 tys i nie podeszły mi. Silnik nie zapalał na dotyk, korekcje na cylindrach rozjechane, wycieki z pompy wtryskowej, stukanie albo vacum pompy albo hydrauliki zaworowej, padniete klimatroniki to norma. Kręcone przebiegi tak samo. Na liczniku 240tys a silnik pracuje jak sieczkarnia, gdzie w VW T4 mam na tym silniku przejechane 350 tys i chodzi jak zegarek, pięknie mruczy, pali na dotyk, więc coś tu nie gra siłą rzeczy. Do tych za 4 - 5 tys nawet nie jadę, bo nie wierzę że za tą kwotę można kupić coś w dobrym stanie.


viewtopic.php?f=88&t=351270" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2352
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: herbu » ndz wrz 27, 2015 23:10

markim321 pisze:Oglądałem kilka w przedziale 9-12 tys i nie podeszły mi
Dlatego napisałem, że trzeba mieć szczęście :)
markim321 pisze:Kręcone przebiegi tak samo. Na liczniku 240tys a silnik pracuje jak sieczkarnia
Przebiegi to najmniej istotna sprawa w c4, bo chyba żaden nie ma mniej jak pół miliona :)
markim321 pisze:Do tych za 4 - 5 tys nawet nie jadę, bo nie wierzę że za tą kwotę można kupić coś w dobrym stanie.
Mi jakiś miesiąc temu spod nosa taki uciekł - auto miało wgniecione drzwi przednie i tylne, ale to wszystko. Poza tym ideał - wszystko działało, full wyposażenie włączenie z Recaro, silnik idealny, pięknie działał, choć licznikowo miał 470 tys. km przejechane. Silnik 2.5TDI, 140KM, 6 biegów i napęd quattro. I stał z kilometr ode mnie. A najlepsza była cena - poszedł za 2300 zł :goof: Spóźniłem się po niego jakąś godzinę. Wymianiasz drzwi, więc inwestujesz max. 1000 zł i masz piękne, zdrowe auto. Da się? Da. Ale takie oferty prawie się nie zdarzają...


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: przemlin » pn wrz 28, 2015 16:57

WichuTM pisze:akich samochodów już nie robią, a kupienie szrocika za 7-8 koła i dołożenie drugie tyle nie da tego samego efektu co kupienie dbanego od nowości egzemplarza w oryginale.
Swieta prawda!!
Dlatego warto przepłacić i co z tego że chce te 19tyś zł jak takim autem, o ile przebieg org. zrobisz 100tyś to jest nic dla tego silnika , TO kup nową fure za 50 tyś wyjdziesz na tym lepiej... :banghead: Znam t4 z takim silnikiem 480 tyś nalatane z czego ostatnie 100 po mieście.. i z podmaski do chodzi szmer nie klekot , poezja - dzwiek silnika, to je nie wiem co to za padła muszą być /posty wyżej -auta za 8-12 tyś/



Awatar użytkownika
markim321
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: czw cze 25, 2009 18:37
Lokalizacja: New Dzikow

Audi A6 C4 AAT 115PS, 97 rok, 12.900zł, Jarosław

Post autor: markim321 » sob lis 21, 2015 22:27

Witam Wszystkich serdecznie. Poszukiwań ciąg dalszy trwa nadal. Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc kontynuuję go w tym wątku.

Przejdę do sprawy jasno. W grę wchodzą Audi 80, Audi 100, A6 C4, ew. Volvo V70. Co prawda nie mam upatrzonej setki ani A6 C4 ale z pozostałych trafiłem na takie oto oferty i byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś coś doradził:

http://olx.pl/oferta/audi-80-1-9-tdi-fu ... 2;promoted" onclick="window.open(this.href);return false;

http://olx.pl/oferta/volvo-v70-CID5-IDa ... 28334465f3" onclick="window.open(this.href);return false;


viewtopic.php?f=88&t=351270" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości