VW GOLF 2, 1.8-VR6, 1991r do 9000pln

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DarkRipper
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw cze 25, 2015 09:34
Lokalizacja: Kluczbork

VW GOLF 2, 1.8-VR6, 1991r do 9000pln

Post autor: DarkRipper » pt cze 26, 2015 01:02

Witam
Szukam Golfa 2 z mocnym silnikiem. Do jazdy na codzień, ale też takiego którym mógłbym trochę powariować znalazłem takie ogłoszenie:
http://allegro.pl/vw-golf-2-ii-vr6-2-8- ... ml#thumb/6" onclick="window.open(this.href);return false;
Po kilku rozmowach z właścicielem wiem ze lakier nie jest fachowo położony (ale rdzy nie ma), brakuje podsufitki i półki tylniej (znajde na szrocie koło Kluczborka ☺) i nie działa prędkościomierz (na prądzie sie nie znam ale chyba można przypasować sam licznik km/h z mk3 ?)
Cena jaka jest, mnie satysfakcjonuje, pewnie dołożył bym lpg - jutro podjadę do gazownika i ogarnę jaki byłby tego dokładny koszt.
Poradźcie czy warto, może ktoś ma na oku coś podobnego
z góry dziękuję
Ostatnio zmieniony ndz cze 28, 2015 11:12 przez DarkRipper, łącznie zmieniany 1 raz.


Mój Szerszeń
http://forum.vwgolf.pl//viewtopic.php?f=87&t=586202" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

VW GOLF 2, VR6, 1991r, 7800pln, Wara woj. Podkarpackie

Post autor: VW_seller » pt cze 26, 2015 08:43

do vr6 gaz zakładać :los2: :panna: . cena dość zaporowa i do tego do korekcji lakieru :panna:


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

VW GOLF 2, VR6, 1991r, 7800pln, Wara woj. Podkarpackie

Post autor: WichuTM » pt cze 26, 2015 10:17

Nie napisał nic o hamulcach? Jeżeli zostawił te z 1.6 to pozdrawiam. Jeśli lakier położony nieprofesjonalnie to i pewnie nieprofesjonalnie przygotowany do malowania, a więc wygląda kiepsko i szybko może się pojawić rdza dookoła. VR6 nie należą do trwałych silników ani oszczędnych, możesz dołożyć co najmniej 2.5 koła na lpg, a nie wiadomo jak silnik będzie się na nim zachowywał, w tak starym aucie po założeniu gazu mogą być różne niespodzianki. Ogólnie kupisz za 7 tyś takiego swapa, dołożysz pare złoty na początek (o ile silnik jest w ogóle sprawny), gaz i inne duperele to wyjdzie Cię grubo ponad 10 tyś, a dalej będziesz miał stare auto z brzydkim lakierem po swapie, które może przysparzać wiele problemów podczas eksploatacji, co więcej nikt Ci za to tyle nie zapłaci jeśli się zdecydujesz na sprzedaż. Jeżeli chcesz koniecznie VR'a to szukaj mk3 w ori wersji, zadbanej przynajmniej blacharsko, jeżeli koniecznie mk2, to szukaj ori GTI w jak najlepszym stanie, jak będziesz odpowiednio dbał to odwdzięczą się bezproblemową eksploatacją, a na pewno takie auta nie będą już tanieć.



Awatar użytkownika
Damiano GTi
GOLF MK2 lover
GOLF MK2 lover
Posty: 809
Rejestracja: sob lip 18, 2009 16:09
Lokalizacja: Wolsztyn PWL
Kontakt:

Re: VW GOLF 2, VR6, 1991r, 7800pln, Wara woj. Podkarpackie

Post autor: Damiano GTi » pt cze 26, 2015 11:03

Najlepiej kup golasa jeśli chcesz i od podstaw rób po swojemu. Będziesz wiedzieć na czym stoisz po za tym wielka frajda samemu robić. Na auto masz 7 tys tak? Ładnego golfa już możesz znalesc za 2500-3000+ za resztę bawisz się. Kupując auta po przeróbkach może być różnie.

☆★☆ XPERIA T3 ☆★☆ - tapatalk


Obrazek
Moja GOLFINA ;): viewtopic.php?f=87&t=527245" onclick="window.open(this.href);return false; :bigok:

SPRZEDAM ! viewtopic.php?f=119&t=554274" onclick="window.open(this.href);return false;

KUPIĘ GOLFA MK1 firmy WADER !!!

Awatar użytkownika
DarkRipper
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw cze 25, 2015 09:34
Lokalizacja: Kluczbork

VW GOLF 2, VR6, 1991r, 7800pln, Wara woj. Podkarpackie

Post autor: DarkRipper » pt cze 26, 2015 13:07

Dzieki koledzy
jednak raczej wybór padnie na gti. Coś tam mam na oku nawet
dziękuję


Może ktoś coś wie o jakimś mk2 gti??? Tak do 9 tys???


Mój Szerszeń
http://forum.vwgolf.pl//viewtopic.php?f=87&t=586202" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
DarkRipper
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw cze 25, 2015 09:34
Lokalizacja: Kluczbork

VW GOLF 2, 1.8-VR6, 1991r do 9000pln

Post autor: DarkRipper » ndz cze 28, 2015 11:15

Koledzy a co mi podpowiecie o czymś takim?
http://olx.pl/i2/oferta/vw-golf-2-mk2-1 ... 94o23.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Silnik 1.8t

W sumie mi się podoba.


Mój Szerszeń
http://forum.vwgolf.pl//viewtopic.php?f=87&t=586202" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

VW GOLF 2, 1.8-VR6, 1991r do 9000pln

Post autor: VW_seller » pn cze 29, 2015 06:46

szkoda ,że nic o heblach nie pisze ,jak sa seryjne to powodzenia z hamowaniem przy takiej mocy ,i jak wyżej cena mocno kosmiczna ,ludzie mają fantazje. rozumiem ,że nie chce ci się dłubać? bo byś taniej sobie złożył takiego woza.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
DarkRipper
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw cze 25, 2015 09:34
Lokalizacja: Kluczbork

VW GOLF 2, 1.8-VR6, 1991r do 9000pln

Post autor: DarkRipper » pn cze 29, 2015 18:52

To nie chodzi o to że mi się nie chce
Po pierwsze mieszkam w bloku, nie jestem szczęśliwym posiadaczem garażu. A po drugie w zwiazku z pracą (jestem żołnierzem) gdzie czasem 3-4 tygodnie wyjeżdżam, nie jestem w stanie takiej budowy przeprowadzić. Szukam auta do dopieszczenia, ale pod wzgledem silnika już ogarnietego. Mój pierwszy samochod to był właśnie golf mk2 i po wielu latach szukam znowu przyjemnosci z posiadania tego modelu i nie musi wcale to być gti.

Dodam jeszcze, kontaktowałem sie z ziomkiem od tego gofra i po fotach jakie mi podesłał wiem że blacharsko jest ogarniety, mechanicznie także. To sprawdzę po wizycie. Tylko chodzi mi o takie połączenie: karoseria mk2, wnetrze mk3, a mechanicznie mk4.


Mój Szerszeń
http://forum.vwgolf.pl//viewtopic.php?f=87&t=586202" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

Re: VW GOLF 2, 1.8-VR6, 1991r do 9000pln

Post autor: WichuTM » wt cze 30, 2015 10:18

DarkRipper pisze:
Dodam jeszcze, kontaktowałem sie z ziomkiem od tego gofra i po fotach jakie mi podesłał wiem że blacharsko jest ogarniety, mechanicznie także. To sprawdzę po wizycie. Tylko chodzi mi o takie połączenie: karoseria mk2, wnetrze mk3, a mechanicznie mk4.

Tego bym się nie bał, pod warunkiem, że zostało to wszystko zrobione porządnie, bez druciarstwa. Wrzucić wnętrze od mk3 to nie jakiś wyczyn, swap 1.8T, też do ogarnięcia, wiele takich projektów jeździ. Napisał, że swap robił 3 lata temu, jeśli się okaże, że nadal jest w dobrym stanie i jeździ tak jak trzeba, to kolejne kilka lat nie będą mu straszne :) Sprawdź dokładnie co się da przed zakupem.



Awatar użytkownika
DarkRipper
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw cze 25, 2015 09:34
Lokalizacja: Kluczbork

VW GOLF 2, 1.8-VR6, 1991r do 9000pln

Post autor: DarkRipper » wt cze 30, 2015 11:41

Sprzedajacy zapewniał że wszystko jest zrobione dobrze. Bez trytytkowego tuningu
i jak jak pisze, że jezdzi tyle to raczej fakt przyłożył sie do pracy
dzieki
będę jechał pooglądać


Mój Szerszeń
http://forum.vwgolf.pl//viewtopic.php?f=87&t=586202" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
DarkRipper
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw cze 25, 2015 09:34
Lokalizacja: Kluczbork

VW GOLF 2, 1.8-VR6, 1991r do 9000pln

Post autor: DarkRipper » pt lip 10, 2015 17:06

A co powiecie o takim gofrze
http://olx.pl/oferta/golf-2-2-0-150km-a ... aKyFW.html" onclick="window.open(this.href);return false;
W aucie zrobione
Nowe zawory, szklanki pierscienie. Panewki kupione w salonie VW.w orginale zawory zostaly podtoczone, polerowanw kanaly dolotowe i wylotowe w glowicy. 2 sportowe walki rozrzadu z dluszymi Krzywkami, tloki korby kute . Nowa pompa oleju. Planowana glowica 2 nowe pompy paliwa. Szlif walu byl robiony. Ztoczone kolo zamachowe.
To zrobił
Silnik przygotowany pod turbo. Także jest odprezony

Faktur na to nie posiada niestety wiec tego nie sprawdze. A w weekend jadę to pooglądać.

Co myślicie o takim zakupie.

Dodam że blacharsko zdrowy


Mój Szerszeń
http://forum.vwgolf.pl//viewtopic.php?f=87&t=586202" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Damiano GTi
GOLF MK2 lover
GOLF MK2 lover
Posty: 809
Rejestracja: sob lip 18, 2009 16:09
Lokalizacja: Wolsztyn PWL
Kontakt:

Re: VW GOLF 2, 1.8-VR6, 1991r do 9000pln

Post autor: Damiano GTi » pt lip 10, 2015 17:12

Szczerze? Jest niezły ale ja wolałbym taniej kupić serię golasa albo gt i samemu po robił to i owo.

☆★☆ XPERIA T3 GTi ☆★☆ - tapatalk


Obrazek
Moja GOLFINA ;): viewtopic.php?f=87&t=527245" onclick="window.open(this.href);return false; :bigok:

SPRZEDAM ! viewtopic.php?f=119&t=554274" onclick="window.open(this.href);return false;

KUPIĘ GOLFA MK1 firmy WADER !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości