***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

kamil97
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz maja 03, 2015 17:07
Lokalizacja: Zawoja

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: kamil97 » pn cze 01, 2015 16:26

Tak samo o tym myślałem. Kolega kupił Leona także jutro będę miał okazję się przejechać i zobaczę co i jak :)



kamil97
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz maja 03, 2015 17:07
Lokalizacja: Zawoja

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: kamil97 » pt cze 05, 2015 15:31

No a więc dziś pojeździłem trochę tym Leonem, mimo iż było to 1.6 to auto zrobiło na mnie wielkie wrażenie. Bardzo mi się spodobało, także będę się rozglądał czy to Golf lub Leon.



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: VW_seller » ndz cze 07, 2015 16:16

pany ,szukałem i szukałem autka do 1500zł aż do przed wczoraj ,kupione punto z 95r silnik 1.2 75km cały w ori stanie po za szybą przednią wyposażenie elx czyli elektryka cent zamek fotele poł kubełki i inne jakieś głupoty. ogólnie zdrowa buda bez rdzy ( podobno ocynk ? ) ,środek jak nowy ,silnik troche sie pocił z pod pokrywy leciał olej bo ktoś nie dokrecił śrub :banghead: ,już ogarnietę ,na start trzeba dołożyć tylko 250zł max .trzeba kupic nowy rozrząd tylne amory jakieś tulejki do wahaczów itp zdzwiły mnie ceny zamienne do tego śmieszne .za autko dałem po negocjacjach 1140zł z radiem cd :bigok: . tak szczerze to za golfa III w takim stanie jak to to chyba z 5 tysi by trza było dać .ogólnie nigdy bym nie kupił innego auta jak VW czy audi jednak od momentu kupna fiata musze powiedziec ,że żyłem w błedzie myśląc że vw to najlepsze ,są dużo fajniejsze autka za niższe pieniażki a równie dobre jak i czasami lepsze.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
ja4rqu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 635
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 15:14
Lokalizacja: Okolice Przemyśla

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: ja4rqu » ndz cze 07, 2015 17:13

Znalazłeś go na jakimś portalu aukcyjnym czy gdzieś po znajomych? U mnie w domku były 2 fiaty, uno i właśnie punto. Uno było od nowości a punto 2 letnie, obydwa zrobiły po 160-200 tyś km z tym uno na gazie i nigdy nie było sytuacji żeby któreś staneło lub nie zapalilo. W Puncie to tylko zatarł sie tłoczek hamulcowy a w Unie alternator poszedł. I to wszystko.



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: VW_seller » ndz cze 07, 2015 17:16

przypadkowo na olx ,byłem 1- który go oglądał i od razu kupiłem bo tylko co go wystawił dostałem m@ila od olx że się taki pojawił w mojej okolicy więć za telefon i po 30minutach byłem na miejscu :) . czsami mozna trafić okazje ale właśnie jak jest to się od razu jezdzie oglądać ,bo wiem że handlarz już by też go łyknął i za 1.5 tyś drożej by go wypchnął ,bo naprawde stan bardzo dobrze utrzymany :) od osoby nie palącej ,w środku jest praktycznie jak nowy ,ładnie odpala super chodzi ,kurde za takie śmieszne pieniadze autko na lata :bigok:


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
ja4rqu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 635
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 15:14
Lokalizacja: Okolice Przemyśla

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: ja4rqu » ndz cze 07, 2015 18:09

gratuluje :pub: tylko popracuj troche nad zabezpieczeniem antykorozyjnym progów i będzie to śmigać długo;) te silniki są nie do zajechania.



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: VW_seller » ndz cze 07, 2015 18:21

własnie progi i podłoga są ok ,jedynie lekie wgniecenie jest w prawej strony ale to się ogarnie .przed zimą kazde auto co 2-3 lata bitexem smaruje w razie w :)
ciekawe ile to pali bo szczerze nie pytałem w necie troche czytałem ,ale jak nim szwagier wracał to za mna jechał i to nie wolno ( 120-130) to musze powiedziec że to się ładnie zbiera bo cięzko mi było się oddalić ( a4 b5 tdi ) ale u mnie to pewnie ze 20 koni to zdechło a punto dośż,że lekkie to do tego 75km i sama beznyna ,ale szwagier mówił że wskazówka nie drgneła przez ten kawałek ,ja dziś nim jechałem około 50km to też ledwo skazówka się bujneła ,sądze ,że około 6-7l beny weźmie troche sporo i chyba gaz założe do tego ale będzie drogo bo widze że to na pełnym wtrysku jest , tylko nie wiem czy jest sens bo autko tylko na krótkie odcinki do sklepu 3km do pracy 10km i czasem na większe zakupy 40-50km i tyle ,jak gdzieś dalej jedziemy to ja jade audi tdi lub golfem IV tdi . ja punciakiem nie będe jeździł bo to kobicie kupilem


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
ja4rqu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 635
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 15:14
Lokalizacja: Okolice Przemyśla

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: ja4rqu » ndz cze 07, 2015 19:53

nasze w czasie jazdy tak 9 km do miasta po wioskach i 6 km przez miasto paliło 6-6.5 litra. Tato raczej spokojnie jeździł ale w mieście na skrzyżowaniach dynamicznie;) Jeżeli chodzi o dynamike to możesz stawac spokojnie z golfem 3 1.8 90km i jak dobrze ogarniasz to go robisz. Ja gdybym szukam małego świra na miasto to szukałbym takiego punto sportinga. Ma chyba 1.2 16v 86 km i to już naprawde w tym aucie starcza do śmigania po mieście. Fiatowskie silniki z serii fire są opracowane wspólnie z yamahą, wiec to musi śmigać :bigok: jak chcesz to mieć na 2-3 lata to zakładaj gaz i śmigaj. Do sklepu te 3 km to w lecie w połowie drogi się przełączy. W zimie gorzej ale sam popatrz co się dzieje na stacjach. Teraz jestem w Fuldzie w Niemczech i tutaj ropa po 1.12€. Masakra



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: VW_seller » ndz cze 07, 2015 21:07

a zwykły mixerowy gaz da się do tego założyć ,bo sekwencja to troche droga ,kolegi teraz pytałem to cena kosmiczna ,jak dla mnie ze wszystkim 800zł to prawie tyle co punto . jak sam kupie graty to instalacja 150zł to już lepiej bo butle mam ważna jeszcze 8 lat ,parownik też sprawny się znajdzie jedynie jakieś przewody wtryski i pare innych głupot ,przy zwykłej instalce koszt całości 500zł .ale i tak chyba sam założe zwykły gaz na mixerze oczywiscie jak się da (w necie poczytam) a pózniej pojade niech mi to po ustawiają i dadzą papierek żeby to wbić na legal w dowód i tyle.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
ja4rqu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 635
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 15:14
Lokalizacja: Okolice Przemyśla

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: ja4rqu » ndz cze 07, 2015 22:25

powiem tak, przy mixerze możesz miec strzały. Zwłaszcza na wielopunkcie. Ja bym zainwestował żeby to było dobrze i bezpiecznie, zwłaszcza że żona ma tym jeździć. Co innego teściowa :bigok: Przy instalacji gazowej nie ma żartów.



Awatar użytkownika
kw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1336
Rejestracja: pn maja 03, 2010 17:23
Lokalizacja: Wrocław
Auto: BMW 330i
Silnik: B48

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: kw » pn cze 08, 2015 08:43

VW_seller pisze:i tak chyba sam założe zwykły gaz na mixerze oczywiscie jak się da (w necie poczytam) a pózniej pojade niech mi to po ustawiają i dadzą papierek żeby to wbić na legal w dowód i tyle.
:banghead: :banghead: :banghead: :banghead:


Było: Polo 86c2f 1.0 LPG
Był: Golf 1.9 TDI ALH
Była: BMW E91 318d + chip
Jest: BMW F30 318d + chip, BMW G20 msport 258 ps

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: VW_seller » pn cze 08, 2015 08:50

kw, ?????
jednak kupie sam instalke na sekwencje ,najtansze na allegro ,założe sam bo to banał ,butle ,przewody i parownik ( prawie nowy ) mam także wyjdzie mnie to dużo taniej ,jedynie podjade do znajomego niech posprawdza czy wsio ok i gitara :)


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
ja4rqu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 635
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 15:14
Lokalizacja: Okolice Przemyśla

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: ja4rqu » pn cze 08, 2015 08:56

VW_seller, masz takie typowo "polskie" podejście. Jak najtaniej i po łebkach byleby było, byleby tanio. Dlatego Twoje wpisy wywołują takie reakcje.



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: VW_seller » pn cze 08, 2015 09:11

ja4rqu pisze:Jak najtaniej i po łebkach byleby było, byleby tanio
mam cholernie duzo wydatków i to dlatego ,jeszcze do tego dochodzi to że jak sam się na czymś znam to czemu mam komuś dać zarobić ? i do tego jeszcze dochodzi ,że nie wpakuje instalki wartej tyle co całe auto ,najwyżej nie założe gazu i tak za paliwo co tankuje sama sobie płaci :helm:


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 51 gości