Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
Jakobe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: wt wrz 15, 2009 20:06
Lokalizacja: Pomorskie

Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: Jakobe » ndz maja 24, 2015 22:39

Witam

Co sądzicie o tym golfie?

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... y5Ffl.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Na fotach prezentuję się ciekawie


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr cze 03, 2015 15:39 przez Jakobe, łącznie zmieniany 1 raz.



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: art_2008_a_ » pn maja 25, 2015 15:47

Jakobe pisze:Co sądzicie o tym golfie?
stare zużyte auto za chorą cenę ..
Jakobe pisze:Na fotach prezentuję się ciekawie
chyba żartujesz :-)

zerknij na gałkę zmiany biegów albo na drzwi kierowcy - na panel sterowania elektrycznymi szybami

dawno takiego zmęczonego gti nie widziałem musi mieć przebieg x 2 conajmniej

:chytry:



Awatar użytkownika
Jakobe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: wt wrz 15, 2009 20:06
Lokalizacja: Pomorskie

Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: Jakobe » pn maja 25, 2015 18:17

Widziałem to, chodziło mi z zewnątrz jakoś mi się widzi :)

Jednak fakt cena jest wysoka, i koleś powiedział że boki były malowane



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: art_2008_a_ » pn maja 25, 2015 18:49

Jakobe, sam mam golfa 3d ten sam rocznik co w ogłoszeniu i realnie to może połowę tej kasy by mi się udało wziąć gdybym zdecydował się na sprzedaż więc 10 tys to można sobie wołać ... długo :pub:



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1045
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: Pastusiak » wt maja 26, 2015 11:33

Samochód widzę sprowadzony z Niemiec ale..ja się nie zgodzę po pierwsze to jest diesel i to ten mocniejszy z tamtego okresu czyli 110 KM AHF, po drugie climatronic, podgrzewane fotele, szyberdach i jego wartość np w ubezpieczalni to jest 8500-9000 zl, teraz jeśli ktoś miałby takie auto sprzedać za byle 5-6 tys to jest to trup na części a nie auto do jeżdzenia, trudno powiedziec w jakim stanie jest to auto - warto obejrzeć ale nikt nie sprzeda turbo benzyny czy diesla powyżej 100 konnego dość dobrze doposażonego za byle kilka tys bo w takim razie 1,4, czy 1,6 to by było 2-3 tys zł..za tyle to mk3 chodzą a nie 4 generacja.

Dla porównania w Niemczech za dobrego GTI 1,8T 99 rok w dobrym stanie trzeba nierzadko dać 3-3,5 tys euro a nie 2 tys.. mówie 99 rok..bo powyżej 2000 to nawet i 20 tys!
I w Polsce jest to samo, w dobrym stanie 1,9tdi czy 1,8T to jest 12-14 tys poniżej 10 nikt takich aut nie sprzeda, czyli poniżej ich wartości rynkowej.

Także wg mnie ilość drzwi w stosunku do wersji wyposażenia i silnika nie ma znaczenia. Bo w sumie ten sam golf 1,9 TDI AHF 5 drzwi to jest 10 tys, no ale każdy chce więcej wiadomo, z tym że warto obejrzeć auto, jak jest tragedia dać sobie spokój, jak nie jest źle to potargować się z tym że wg mnie poniżej 8500 max sprzedawca nie zejdzie.

Moim zdaniem wybór takich aut to jest wybór mniejszego zła, ja nie wierzę w to że 1,9 tdi 17 letni będzie jak auto z salonu, jak dziadziuś sprzedaje swojego ukochanego 1,4 z 2000 roku który kupił w salonie bo pracowal w banku to chce nierzadko 9-10 tys i co ktoś mu da? no ale to trudno żeby za 4 tys sprzedał, każdy się ceni, a auta sprowadzane są tańsze z reguły, taki AHF na zachodzie w idealnym stanie to raczej kilkanaście tys by trzeba liczyć i rocznik raczej mniej istotny.



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: art_2008_a_ » czw maja 28, 2015 07:35

Pastusiak pisze: trudno powiedziec w jakim stanie jest to auto
no właśnie to chyba decyduje... bo jeśli jest mocno doinwestowany to można by się zastanawiać nad silnym zbijaniem ceny, chociaż wnętrze wyraźnie wskazuje na mega duży przebieg, ta kluczowa fotka wnętrza zniknęła z ogłoszenia :chytry:

ja bym nie zapłacił tyle, a tam jeszcze handlarz musi zarobić, może 7 tys to jeszcze a nie 10, za 12-13 tys są już mk4 z 2005/6 roku (oczywiście varianty) z wcale nie słabszymi silniczkami :okej:



SP-FRA

Re: Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: SP-FRA » sob maja 30, 2015 18:58

jeżeli przebieg jest oryginalny?
Załóżmy że jest , trzeba go sprawdzić turbo, sprzęgło ale ja bym za niego po niżej 9 tys nie schodził mimo wieku wnętrze na dwoje babka wróżyła, zależy kto nim śmigał i jak dbał za 300 zł kupisz okleinę do kokpitu zmienisz gałkę biegów. GORZEJ JA KUPISZ A TU TURBO SPRZĘGŁO I WTRYSKI TEN MODEL MA JESZCZE TANIE TE ELEMENTY ALE 2000 ZŁ BĘDĄ KOSZTOWAĆ. Nie mówcie że przy tym przebiegu (może być kręcony :( ale jest realnie możliwy hehe) turbo i sprzęgło jak i wtryski powinny być bdb bo zależy kto jak i na czym tym jeździł ...

ale prezentuje sie fajnie choć wole srebrny kolor. Lecz szyby przednie boczne, nie wiem czy policja nie bedzie sie czepiać.

czy drogi ? ja swojego higline 2000 r1,9 tdi 90 kucy alh z Niemiec sam ściągałem i z przeglądem, serwisem zerowym i opłatami ok 12,5 tys zapłaciłem pół roku temu ok.



Awatar użytkownika
rynczok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 21:58

Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: rynczok » ndz maja 31, 2015 13:52

Dobrze się prezentuje, a co do ceny no to trzeba trochę zejść, jak na golfa poniżej 2000r to jest dość wysoka.



Awatar użytkownika
Jakobe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: wt wrz 15, 2009 20:06
Lokalizacja: Pomorskie

Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: Jakobe » ndz maja 31, 2015 18:19

Oglądałem go dziś

Boki malowane i gdzie niegdzie szpachlowane nawet 800 i więcej mikronów w niektróch miejscach, jednak właściciel twierdzi że tak kupił i nic się z tym nie dzieje (nie było pęknięć szpachli itp) maska, klapa tył dach lakier ori, na dachu z 3-4 purchelki

Wnętrze strasznie zużyte, boczki - uchwyty połamane, gałka tylko kawałki drewna, kierownica wyświechtana, drążek zmiany biegów nie precyzyjny latał.

Wyposażenie (klima, elektryka) wszystko działało poza spryskiwaczami lamp

Jechało się w miarę ok, chociaż stukało zawieszenie (nie jakiś dramat) silnik wkręcał się równo, nie było jakiegoś trzęsienia i nie pokojących dźwięków

Przebieg oceniłbym na okolice 400tys, albo po prostu tak zaniedbane, ale 250 to on na bank nie ma....

Właściciel ostatecznie zszedł do 8tys, może za 6 bym go wziął i wrzucił te 3 żeby doprowadzić to do ładu, a tak to olewam

Pzdr



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: art_2008_a_ » ndz maja 31, 2015 20:22

Jakobe pisze:Wnętrze strasznie zużyte, boczki - uchwyty połamane, gałka tylko kawałki drewna, kierownica wyświechtana, drążek zmiany biegów nie precyzyjny latał.
czyli tak jak pisałem ... :-)
Jakobe pisze:może za 6 bym go wziął i wrzucił te 3 żeby doprowadzić to do ładu, a tak to olewam
też tak mi się wydawało ... 6 tys a nie 10 :pub:



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: VW_seller » wt cze 02, 2015 08:03

ludzie stała norma ,że te auta mają powyżej 300tyśkm u mnie widnieje 277 tys km a naprawde ma 520 tyś km a silnik oraz reszta jest w stanie dobrym ,osprzet u mnie był wymieniany 2 lata temu w aso ,wiec co z tego ze słupek ma nalatane 500 tys jak turbo nowe ,wtryski nowe .osprzet silnika wiecej kosztuje jak głupi słupek który i za 500zł mozna kupić to tylko vp .
Jakobe pisze:Wnętrze strasznie zużyte, boczki - uchwyty połamane, gałka tylko kawałki drewna, kierownica wyświechtana, drążek zmiany biegów nie precyzyjny latał
to tylko szczegóły ,to auto używane ,nie nowe musi posiadac jakieś zuzycia tym bardziej że w mk4 są one słabej jakości to nie audi 80 b4 czy b5 gdzie nic nie trzeszczy i ciezko jest coś zniszczyć nawet po 15 latach.
do tego te lementy mozna juz kupić za grosze na forum czy po necie. oczywiscie cena w dół im wiecej znajdziej tym wiadomo lepiej się targować .a jak sprzedawca jeleń to ci uwierzy i zejdzie z ceny ,gorzej jak będzie cwaniak wyjadacz to się nie da ,nie pasi ...wypad inny jeleń przyjedzie i łyknie w końcu to mega wypasiony golf 4 kupi jakiś wieśman na dyskoteke czy do pałowanie bedzie ok ,do tego wypolerowany..... :panna:
Jakobe pisze:Właściciel ostatecznie zszedł do 8tys, może za 6 bym go wziął
ja bym go i za 3 tyś nie wziął. ale normalna cena za która go weźmie to około 7 tyś . taniej się nie opłaca sprzedawac niech stoi jeść nie woła i tak go kupią kwestia czasu a lato idzie i napewno ktoś go kupi ,będzie się dobrze targował to to łyknie.
Jakobe pisze:Boki malowane i gdzie niegdzie szpachlowane nawet 800 i więcej mikronów w niektróch miejscach, jednak właściciel twierdzi że tak kupił i nic się z tym nie dzieje (nie było pęknięć szpachli itp) maska, klapa tył dach lakier ori, na dachu z 3-4 purchelki
z tym najgorzej ale jeśli jest w miare ok i wytrzyma powiedzmy 3 lata to na siebie zarobi ,auto w 3d wiec typowy dupowóz dla 1-2 osób max aby pojezdzić w koło komina czy do sklepu


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
RobsonVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: czw lut 17, 2011 18:14
Lokalizacja: okolice Legnicy

Re: Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: RobsonVW » wt cze 02, 2015 13:22

VW_seller pisze:ludzie stała norma ,że te auta mają powyżej 300tyśkm u mnie widnieje 277 tys km a naprawde ma 520 tyś km a silnik oraz reszta jest w stanie dobrym ,osprzet u mnie był wymieniany 2 lata temu w aso ,wiec co z tego ze słupek ma nalatane 500 tys jak turbo nowe ,wtryski nowe .osprzet silnika wiecej kosztuje jak głupi słupek który i za 500zł mozna kupić to tylko vp .
Jakobe pisze:Wnętrze strasznie zużyte, boczki - uchwyty połamane, gałka tylko kawałki drewna, kierownica wyświechtana, drążek zmiany biegów nie precyzyjny latał
to tylko szczegóły ,to auto używane ,nie nowe musi posiadac jakieś zuzycia tym bardziej że w mk4 są one słabej jakości to nie audi 80 b4 czy b5 gdzie nic nie trzeszczy i ciezko jest coś zniszczyć nawet po 15 latach.
do tego te lementy mozna juz kupić za grosze na forum czy po necie. oczywiscie cena w dół im wiecej znajdziej tym wiadomo lepiej się targować .a jak sprzedawca jeleń to ci uwierzy i zejdzie z ceny ,gorzej jak będzie cwaniak wyjadacz to się nie da ,nie pasi ...wypad inny jeleń przyjedzie i łyknie w końcu to mega wypasiony golf 4 kupi jakiś wieśman na dyskoteke czy do pałowanie bedzie ok ,do tego wypolerowany..... :panna:
Jakobe pisze:Właściciel ostatecznie zszedł do 8tys, może za 6 bym go wziął
ja bym go i za 3 tyś nie wziął. ale normalna cena za która go weźmie to około 7 tyś . taniej się nie opłaca sprzedawac niech stoi jeść nie woła i tak go kupią kwestia czasu a lato idzie i napewno ktoś go kupi ,będzie się dobrze targował to to łyknie.
Jakobe pisze:Boki malowane i gdzie niegdzie szpachlowane nawet 800 i więcej mikronów w niektróch miejscach, jednak właściciel twierdzi że tak kupił i nic się z tym nie dzieje (nie było pęknięć szpachli itp) maska, klapa tył dach lakier ori, na dachu z 3-4 purchelki
z tym najgorzej ale jeśli jest w miare ok i wytrzyma powiedzmy 3 lata to na siebie zarobi ,auto w 3d wiec typowy dupowóz dla 1-2 osób max aby pojezdzić w koło komina czy do sklepu

kolego, pisząc tego posta dobrze się czułeś ? bo troche tak jak byś mial rozdwojenie jażni :bigok: jedno zdanie zaprzecza drugiemu :kac:


sprzedam Golf I cabrio biały 1.8 wersja karman 89 rok

Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1045
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Re: Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: Pastusiak » wt cze 02, 2015 13:54

Niestety ja z doświadczenia osobiście nie wierzę w to że takie auto może ktoś sprzedać za 6 tys..wiadomo każdy by kupił, tylko że za 6 tys takie auta to prezentują taki stan że drugie 6 może być mało na jego remont, co prawda inna wersja ale oglądałem i sam kupowałem GTI 1,8Turbo.
Jak jednemu kolesiowi który chciał za auto 9900 zaproponowałem 7 tys bo auto no w kiepskim stanie to mnie wyśmiał i powiedział że mam szukać Punto bo chyba nie zdaje sobie sprawy co kupuje... :D
Z kolei oglądałem z 2002 na prawdę super egzemplarz to gość chciał 14 tys...co prawda 2002 to 3 lata młodszy niż mój obecny i 4 lata niż ten z tego tematu ale 14 tys za auto 13 letnie..
Po prostu te auta tak stoją i tego sie nie przeszkoczy, pytanie tylko co tam jest tak na prawde do zrobienia? Czy tylko te spękane elementy wnętrza + zawieszenie, czy też mechanika, blacha itd..
Sam rozrzad, serwis olejowy, płyny + np akumulator to będzie pewnie z 1500 zł, tak więc wg mnie 3 tys to jest standard bo rzadko kto sprzedaje takie auta w stanie idealnym gdzie na prawde nie ma do czego sie przyczepić.
Ja włożyłem prawie 3 tys, no ponad 2500 w każdym razie a kupiłem GTI 1,8T za nieco ponad 10 tys 99 rok. jakies 9 miesięcy temu, a auto nie było w najgorszym stanie może nie super igła ale nie jeździło jak taczka i ulep :grin:

No ale wiadomo warto szukać dalej tylko najlepiej wybierać mniejsze zło bo igieł to raczej nie ma.



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Golf IV Czarny 3d 1.9TDi 110km Kościerska Huta 9900

Post autor: VW_seller » śr cze 03, 2015 16:16

Pastusiak pisze:sam rozrzad, serwis olejowy, płyny + np akumulator to będzie pewnie z 1500 zł, tak więc wg mnie 3 tys to jest standard
bez przesady zalezy jeszcze czy sam robisz czy psujek mechanior . rozrzad dobrej firmy 250zł ( nie wiem skad sie ceny 400zł robia po allegro ) .olej 5w40 +filtr 100zł .dobre aku 300zł to masz 650zł ,to jeszcze duzo brakuje do twoich 3000zł ,jak nawet by mechanior robił to masz max 1000zł z robota chyba że jakiś zdzieruch to i 2000zł z robota wezmie a wcale lepiej nie zrobi jak bys sam to zrobił o ile się ktos zna.

ale fakt taktem ze mk4 to raz ,że przereklamowane auto a dwa ,że drogie ,za tą cene 14k mozna kupić lepsze auto innej marki ....lepsze bo dłużej pojeździsz bez dłubania i wygodniej . golf mk4 żeby jeździć i nic nie robić przez 3-4 lata to chyba ze 23 tyś musiało by kosztować i wszystko wymieniane na bieżąco z prowadzoną ks serwisową ) ale kto by dał za mk4 23tyś .to juz a4 b6 można kupić w przyzwoitym stanie i bez dłubania lub a4 b5 polifta i jeszcse na ładne alusy zostaje i na 3 komplety zawiechy LMO lub febi które starczą na 10lat jeżdzenia.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Zablokowany

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości