audi A3 do 8tyś Podkarpacie

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
TomaszekGT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 245
Rejestracja: wt gru 04, 2007 20:40
Lokalizacja: Lubliniec
Auto: vw golf 4 2.0
Kontakt:

audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: TomaszekGT » ndz mar 15, 2015 20:18

jak malowanie całego to z 3tys może wyjść, wymiana progów -może sie okazać że korozja jest większa,zderzaki 300zł, silnik po 100tys na gazie instalka może być do remontu i teraz pyt zmieniony silnik jak to jest z komputerem silnika pasuje czy zmieniony,czy ta wymiana jest porządnie zrobiona ? gościu takich pierdołek nie robił jak przerywacz to będzie trup. Nie widziałem auta ale to nie jest dobry pomysł kupić rozrząd jak tam wygląda,opony , i po tej stłuczce jak zrobione, Lpg w 1.8t co ma zły stan to tylko koszty będą, niby ten silnik miał 140tys jak sie dobrze znasz to możesz szybko zweryfikować stan auta.



Awatar użytkownika
Kumek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sie 04, 2014 18:03

Re: audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: Kumek » ndz mar 15, 2015 20:20

Jezeli rzeczywisty stan jest taki jak piszesz to ja bym na twoim miejscu go brał. Jak byś sie rozmyślił to podaj namiary na gościa od tej a3


w220.com.pl już dostępne z Tapatalk



DooOminO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sob lut 21, 2015 23:02

Re: audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: DooOminO » pn mar 16, 2015 18:28

Do kolesia też nie mam daleko (150km)

tak wyglądają najgorsze miejsca w aucie :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
zdjęcia na allegro
Obrazek Obrazek Obrazek
Galerie allegro za darmo

Zauważyłem, że sprzedawca średnio się zna na autach do tego nie ma nawet gdzie naprawić głupiego silniczka od wycieraczek dlatego wydaje mi się, że może być dobre autko za nieduża kase dołożę 3500zł i powinno ładnie wyglądać. ps zbiłem cene do 4200



Awatar użytkownika
Kumek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sie 04, 2014 18:03

Re: audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: Kumek » pn mar 16, 2015 18:49

Moim zdaniem warto za tą kase.

w220.com.pl już dostępne z Tapatalk



DooOminO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sob lut 21, 2015 23:02

audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: DooOminO » pn mar 16, 2015 18:57

Z malowaniem myślałem, że zmieszczę się w 2000zł jeśli sam przygotuję wszystko do malowania :? Poczekam jeszcze na wypowiedź innych ale chyba w weekend po nią jadę :D



przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: przemlin » pn mar 16, 2015 20:40

DooOminO pisze:Mogę mieć to autko za 4500zł, jest sens?
Skoro to tylko pierdoły do zrobienia, ciekawe ile to ma nalatane że sie manetki posypały chyba że ktoś uszkodził.
Dla mnie ważne jest jak auto jedzie, czy jest cicho w środku , czy zapier...la w końcu to 1.8t, gaz nie pwonien mocy odbierac no ale swapy itp wiąża sie z przeróbkami , wystarczy ze jakieś czujniki padniety, coś żle połączone i auto traci moc i jedzie jak 1.6 , i wtedy trzeba szukać czemu słabo chodzi, dużo pali, jestem na 90% pewien że auto nie ma mocy swojej i bedziesz szukał czemu nie chodzi tak jak powinno, bedziesz jeżdził od szpeca do szpeca, tylko czy jest sens, moze lepiej kupić dobre 1,6.za 9 tyś znajdziesz jakieś a3 tdi AGR z pancerną turbiną i sprzegłem, troche cierpliwości.



Awatar użytkownika
Matt_DST
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz sty 20, 2013 22:55

audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: Matt_DST » pn mar 16, 2015 20:43

Wiesz niektórych aut już się nie opłaca naprawiać i tutaj trafi się taki egzemplarz. Ktoś go bardzo zaniedbał i kolejni właściciele to kontynuowali. Wg mnie nadaj się tylko na szrot albo części. Ja bym odpuścił i poczekał, poszukał jeszcze. Kontaktowałeś się z kimś co sprowadza auta na zamówienie? Mówisz ile masz, co chcesz i jedziesz z gościem. Niby fajnie, dasz 4 tys. za auto, pomalujesz i będzie cacy, ale przeważnie wtedy dopiero zaczynają się wydatki i będziesz tej decyzji żałować. Jeżeli myślisz, że zamkniesz się w 8-9 tys. to jesteś w błędzie. Patrzyłeś na golfy 4 albo passaty b5/audi a4?



Awatar użytkownika
Kumek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sie 04, 2014 18:03

Re: audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: Kumek » pn mar 16, 2015 20:47

Ja bym kupił, pojeździł chwile i jak ok to bym malował. Jak sie okaże ze lipa to za 4 tys sprzedasz bez problemu. Skoro szukasz auta w tej cenie to widocznie z jakiegoś powodu. Kupisz za 9 i tez nie wiadomo czy cos nie padnie. Wtedy to bedzie dopiero ból.
Ja cie nie namawiam bo nie mam w tym żadnego interesu. Ale stracić na nim nie powinieneś.


w220.com.pl już dostępne z Tapatalk



DooOminO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sob lut 21, 2015 23:02

audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: DooOminO » pn mar 16, 2015 21:18

właśnie w tym sęk jak kupie auto za 9tyś to wtedy dopiero będzie ból jak w nim coś padnie, dlatego szukam czegoś tańszego bo wiem, że na starcie trzeba zrobić to i to a nie sprzedawca zrobi auto tylko tak żeby jechało gdy ktoś przyjedzie oglądać :D I teraz mam mieszane uczucia do tego autka, silnik podobno jest ok, w sumie to chyba warto podjechać i się przejechać nim?



Awatar użytkownika
Kumek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sie 04, 2014 18:03

Re: audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: Kumek » pn mar 16, 2015 21:46

Jedź, zobacz jak silnik skrzynia ok to budę powoli uratujesz


w220.com.pl już dostępne z Tapatalk



Awatar użytkownika
Matt_DST
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz sty 20, 2013 22:55

audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: Matt_DST » pn mar 16, 2015 23:21

Jak się boisz kupić auto za 9 tys. to kup golfa 3 w TDI i zrób z niego igłę. Poza tym tak jak kolega wyżej pisze. Jedź pooglądaj ale ja nie nastawiałbym się na jego zakup, wolałbym kupić za 9tys. auto i żeby się w nim coś zepsuło, niż to padło co widzimy na zdjęciach. Zrozum jak ktoś musi być zdesperowany, żeby sprzedawać A3 za 4 tys. zł. Pomyśl w ogóle w jakim musi być stanie, dlaczego właściciel po prostu nie zrobi mu blacharki jak jest taki mądry i nie sprzeda za 9-10 tys?



Awatar użytkownika
TomaszekGT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 245
Rejestracja: wt gru 04, 2007 20:40
Lokalizacja: Lubliniec
Auto: vw golf 4 2.0
Kontakt:

audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: TomaszekGT » pn mar 16, 2015 23:47

nie jest to po wypadku poskładane z 2szt, zobacz podłoge czy nie ma większych ubytków, jak tam na nim jest wiadro szpachli i źle poskładane to będzie poważna naprawa, za 9 to już powinneś kupić porządne a3 bo włożyć 3 tys to szybko można, może być że kupił gość co sie nie zna i sprzedaje a może być coś poważnego z tym autem na podnośnik by trzeba go wziąść albo kanał może geometrie ma nie taką karoseri. może czarno myśle ale wszystko trzeba brać na uwage.



Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

Re: audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: WichuTM » pn mar 16, 2015 23:52

Matt_DST pisze:Jak się boisz kupić auto za 9 tys. to kup golfa 3 w TDI i zrób z niego igłę. Poza tym tak jak kolega wyżej pisze. Jedź pooglądaj ale ja nie nastawiałbym się na jego zakup, wolałbym kupić za 9tys. auto i żeby się w nim coś zepsuło, niż to padło co widzimy na zdjęciach. Zrozum jak ktoś musi być zdesperowany, żeby sprzedawać A3 za 4 tys. zł. Pomyśl w ogóle w jakim musi być stanie, dlaczego właściciel po prostu nie zrobi mu blacharki jak jest taki mądry i nie sprzeda za 9-10 tys?

Bo ma dość dokladania do trupa i wie, że jeżeli sam nie potrafi zrobić większości rzeczy, to cokolwiek z tym robic się nie opłaca. Dlatego woli się go pozbyć za tyle ile sie da i mieć święty spokój. Ja również uważam, że 9 koła można kupić auto w przyzwoitym stanie tylko trzeba trochę odpuścić wypasy, roczniki itp, tylko skupić się na stanie auta. Ten egzemplarz jest dobry dla drobnych handlarzy, którzy podpicuja go i sprzedadzą młodemu napalonemu na super bryke w niewiarygodnie okazyjnej cenie ;)



Awatar użytkownika
TomaszekGT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 245
Rejestracja: wt gru 04, 2007 20:40
Lokalizacja: Lubliniec
Auto: vw golf 4 2.0
Kontakt:

audi A3 do 9tyś Podkarpacie

Post autor: TomaszekGT » wt mar 17, 2015 00:03

tu na forum ratowali trupy ale to hobby, a czy nie przerośnie autora takie audi za 4tys. właśnie jak potrzebujesz to do jeżdżenia to nie kupuj a jak jako hobby 2 auto w domu do to możesz wziąść. ostatnio był temat o golfie 4 czy przereklamowany tam autor sie załamał prawie a ten golf nie wyglądał tak źle, co kto lubi



Zablokowany

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości