***Kupujemy używany samochód - informacje pytania, porady***

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

nickt_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob gru 06, 2014 19:41

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: nickt_ » sob gru 06, 2014 22:28

Pewnie zabrzmi to mało wiarygodnie, ale też skłaniam się ku 1.4 TSI 140 km auto



Awatar użytkownika
andrzej2008
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: czw maja 26, 2011 20:08
Lokalizacja: Dęblin DBN

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: andrzej2008 » pn gru 08, 2014 18:39

witam.co sądzicie o tym borowiaku? może ktoś oglądał?
http://olx.pl/oferta/volkswagen-bora-ko ... 28755eaab2" onclick="window.open(this.href);return false;



beataimichal1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: wt lut 22, 2011 12:43

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: beataimichal1 » czw gru 11, 2014 14:53

Mam takie pytanie ,znalazlem seata leona 1.8t 180km 4x4 i preblem jest w tym ze auto było powtornie całe lakierowane , nie było rozbite tylko strasznie pobijane (rozmawiałem z gosciem ktory widział jak przyjechało na lawecie) praktycznie tylko jedne drzwi nie nadawały sie do malowania .Czy warto kupić takie auto .Dodam że auto ze Szwajcarii podobno jeżdił nim jakis starszy człowiek.



Awatar użytkownika
kw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1336
Rejestracja: pn maja 03, 2010 17:23
Lokalizacja: Wrocław
Auto: BMW 330i
Silnik: B48

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: kw » czw gru 11, 2014 15:02

beataimichal1 pisze:Mam takie pytanie ,znalazlem seata leona 1.8t 180km 4x4 i preblem jest w tym ze auto było powtornie całe lakierowane , nie było rozbite tylko strasznie pobijane (rozmawiałem z gosciem ktory widział jak przyjechało na lawecie) praktycznie tylko jedne drzwi nie nadawały sie do malowania .Czy warto kupić takie auto .Dodam że auto ze Szwajcarii podobno jeżdił nim jakis starszy człowiek.
Nie i trzymaj się od tego z daleka.
Patent na starszego dziadka co jeździ wypasioną furą jest tak kretyński, że najgłupsi handlarze go nie stosuja od kilku lat.
Auta ze Szwajcarii są najczęściej sprowadzane po poważnych dzwonach.
Jak mi najdziesz handlarza, który powie, że auto było malowane bo było powaznie rozwalone to stawiam flaszke. Zawsze są tylko lekko przetarte, po gradobiciu, albo całe poobijane.
Auta poobijane nie zdarzają się w imporcie ze Szwajcarii, ewentualnie z Włoch, Hiszpanii lub innych dzikich krajów. Szwajcaria to kraj wiosek ciągnących się kilometrami, każdy ma garaż.
Podstawienie kolesia który widział auto jak było na lawecie to tez tani patent - nikt nie ma co robić cały dzień tylko patrzy jak auta zjeżdżają z lawet i później opowiada o tym klientom.
Jeżeli rzeczwyiście auto jest lakierowane z powodu defektów lakieru to robi się kompletna dokumentację fotograficzną z naprawy. Wtedy miernik grubości lakieru nie powinien pokazać więcej jak 170-190 mikronów.
Podsumowując nie kupuj.


Było: Polo 86c2f 1.0 LPG
Był: Golf 1.9 TDI ALH
Była: BMW E91 318d + chip
Jest: BMW F30 318d + chip, BMW G20 msport 258 ps

Awatar użytkownika
Xandar
Grupa Pomorze
Grupa Pomorze
Posty: 562
Rejestracja: czw lip 08, 2010 16:31
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Xandar » czw gru 11, 2014 20:24

beataimichal1 pisze:Mam takie pytanie ,znalazlem seata leona 1.8t 180km 4x4 i preblem jest w tym ze auto było powtornie całe lakierowane , nie było rozbite tylko strasznie pobijane (rozmawiałem z gosciem ktory widział jak przyjechało na lawecie) praktycznie tylko jedne drzwi nie nadawały sie do malowania .Czy warto kupić takie auto .Dodam że auto ze Szwajcarii podobno jeżdił nim jakis starszy człowiek.
Już widzę jak starszy człowiek kupuje leona z takim silnikiem i taką mocą haha masakra.

Bardziej bym stawiał na merca S500 :P w Szwajcarii stać dziadków na mercy i inne takie :)



barto125
Powered by MTDI
Powered by MTDI
Posty: 1493
Rejestracja: śr kwie 27, 2011 14:12

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: barto125 » pt gru 12, 2014 08:12

Xandar pisze:Już widzę jak starszy człowiek kupuje leona z takim silnikiem i taką mocą haha masakra.
U mnie w mieście ksiądz proboszcz ma A3 2.0 TFSI ;p



Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: WichuTM » pt gru 12, 2014 14:06

Kto bogatemu zabroni :-P



Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: szakulvip » pt gru 12, 2014 23:18

PARAFIANIE na taczki go hehe :))) u mnie na parafii to dopiero proboszcz się wozi - 2 dupencje jedna z lewej druga z prawej, ostre musi być spalanie,
pozdro moderator ogólnie to bez spamu- wyjątkowo w/w tekst tak na dobry humor :grin:


Obrazek

art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: art_2008_a_ » ndz gru 14, 2014 12:12

barto125 pisze:U mnie w mieście ksiądz proboszcz ma A3 2.0 TFSI ;p
czymś trzeba jeździć .. a co byście proponowali tak aby nie kuło w oczy ?

bo przecież stary golf czy skoda mogą się często psuć co jest problematyczne a znowu drogie auta budzą chyba irytację szczególnie u biedniejszych ludzi.
Papież jeździ autobusem ale nie każdy ksiądz tak może szczególnie w parafiach poza miastem



Awatar użytkownika
Craash
Forum Master
Forum Master
Posty: 1706
Rejestracja: śr lip 03, 2013 20:39

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Craash » pn gru 15, 2014 00:00

Nie chodzić do kościoła, nie dawać na tacę, nie płacić za nic i niech księża jeżdżą nawet Maybachem. :D Co to kogo obchodzi. Najpierw sponsorują im, a później płacz.


Mój Golf IV Generation - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=517692" onclick="window.open(this.href);return false;
BMW E93 320i
Mercedes W205 C180
Audi A3 8P

Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2352
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: herbu » czw gru 18, 2014 21:06

Craash pisze:Nie chodzić do kościoła, nie dawać na tacę, nie płacić za nic i niech księża jeżdżą nawet Maybachem. :D Co to kogo obchodzi. Najpierw sponsorują im, a później płacz.
Tak robię, a mimo to mnie wkurza jak widzę czarną mafię jeżdżącą wypasionymi furami :-x


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

Rafal_77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw sie 28, 2014 21:23

***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Rafal_77 » pt gru 19, 2014 13:52

Witam,
zastanawiam się na zakupem Golfa 6 z silnikiem benzynowym 1.4 (122KM), ale czytałem, że są problemy z tymi silnikami. Czy ktoś może odpowiedzieć czy rzeczywiście z tymi silnikami jest, aż tak źle, czy może są jakieś partie silników, które się nie psują?

Dzięki za odpowiedzi.



Awatar użytkownika
kw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1336
Rejestracja: pn maja 03, 2010 17:23
Lokalizacja: Wrocław
Auto: BMW 330i
Silnik: B48

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: kw » pt gru 19, 2014 14:26

Rafal_77 pisze:Witam,
zastanawiam się na zakupem Golfa 6 z silnikiem benzynowym 1.4 (122KM), ale czytałem, że są problemy z tymi silnikami. Czy ktoś może odpowiedzieć czy rzeczywiście z tymi silnikami jest, aż tak źle, czy może są jakieś partie silników, które się nie psują?

Dzięki za odpowiedzi.
Partie są może i różne, ale ilość błędów konstrukcyjnych w tym silniku (planowane postarzanie produktu jak kto woli) jest tak przerażająca, że nie ma czego brać, zwłaszcza że golf 6 to raczej początek produkcji tego silnika, więc liczba problemów jest masakryczna - pękające tłoki, nagar, padające łańcuchy rozrządu.


Było: Polo 86c2f 1.0 LPG
Był: Golf 1.9 TDI ALH
Była: BMW E91 318d + chip
Jest: BMW F30 318d + chip, BMW G20 msport 258 ps

Rafal_77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw sie 28, 2014 21:23

Re: ***Kupujemy samochód - informacje, pytania, porady***

Post autor: Rafal_77 » pt gru 19, 2014 14:40

kw pisze:
Rafal_77 pisze:Witam,
zastanawiam się na zakupem Golfa 6 z silnikiem benzynowym 1.4 (122KM), ale czytałem, że są problemy z tymi silnikami. Czy ktoś może odpowiedzieć czy rzeczywiście z tymi silnikami jest, aż tak źle, czy może są jakieś partie silników, które się nie psują?

Dzięki za odpowiedzi.
Partie są może i różne, ale ilość błędów konstrukcyjnych w tym silniku (planowane postarzanie produktu jak kto woli) jest tak przerażająca, że nie ma czego brać, zwłaszcza że golf 6 to raczej początek produkcji tego silnika, więc liczba problemów jest masakryczna - pękające tłoki, nagar, padające łańcuchy rozrządu.
To, który silnik benzynowy o podobnej mocy wybrać, żeby nie było problemów?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości